/hamag/assets/philips-s5100-06-slider-jpg-7687.jpeg

Philips S5100/06 – szybkie, precyzyjne i komfortowe golenie zarostu

Golarka Philips S5100/06 ma wszystko, co potrzeba, by stać się najlepszym przyjacielem mężczyzny.

Data publikacji: 07.02.2017
Niezwykle wydajny system ostrzy MultiPrecision, 5-kierunkowe głowice Plex i precyzyjny trymer SmartClick – te trzy elementy sprawiają, że golenie zarostu za pomocą golarki Series 5000 Turbo S5110/06 firmy Philips to przyjemność. I choć chcielibyśmy, by przyjemność trwała jak najdłużej, to urządzenie pozwala uzyskać gładką skórę w naprawdę krótkim czasie. Ale żaden mężczyzna nie będzie chyba na to narzekał.

Każdy dzień to nowe przygody, a każda minuta jest na wagę złota. Inżynierowie firmy Philips doskonale zdają sobie z tego sprawę i ich golarka Series 5000 Turbo S5100/06 szanuje nasz czas. Gładka skóra twarzy osiągana jest w mgnieniu oka. Ale jak to właściwie jest możliwe? Sekret tkwi w doskonale dobranych komponentach – przyjrzyjmy się kolejno poszczególnym elementom.

Golarka Philips Series 5000 Turbo S5110/06

Zacznijmy od systemu MultiPrecision z technologią Super Lift & Cut Action. Dzięki unoszeniu długich i krótkich włosków przez ostrza, golenie jest szybkie i dokładne – wystarczy kilka pociągnięć by pozbyć się całego zarostu. Trzy głowice golące Plex poruszają się aż w 5 kierunkach, gwarantując tym samym bliski kontakt ostrzy ze skórą. Mężczyzna może cieszyć się dokładnym goleniem także na linii szczęki czy szyi. Całości zaś dopełnia precyzyjny trymer SmartClick, który pozwala na wykończenie stylizacji wąsów czy bokobrodów.

Golarka Philips Series 5000 Turbo S5110/06 jest nie tylko szybka i precyzyjna, ale też wygodna w użytkowaniu. Jest to zasługa poręcznego uchwytu, możliwości płukania urządzenia pod bieżącą wodą oraz pojemnego akumulatora. Jedno pełne ładowanie (które trwa około 1 godz.) pozwala na więcej niż 40 minut pracy. Co więcej, gdy goni nas czas, możemy podłączyć urządzenie na 5 minut „do prądu”, by dostarczyć mu energii potrzebnej na pełen cykl golenia.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.