/hamag/assets/philips-komfortowe-golenie-slider-jpg-2637.jpeg

Panowie, jak się golić komfortowo?

Przedstawiamy cztery kroki do komfortowego golenia się.

Data publikacji: 23.05.2016
Dla wielu mężczyzn golenie się to najgorszy etap porannej toalety. Nieprzyjemne doznania nie biorą się jednak znikąd. Wraz z firmą Philips radzimy, o czym warto pomyśleć i co  zrobić, by golenie było komfortowe.

Po pierwsze, złuszcz naskórek. Komfortowe golenie musi rozpocząć się od odpowiedniego złuszczenia naskórka. Możesz w tym celu wykorzystać, na przykład, specjalny peeling do twarzy, który znajdziesz w każdej drogerii. Czynność ta jest istotna, ponieważ w jej trakcie usuwane są martwe komórki, a wrastające włoski wydostają się na powierzchnię. 

Po drugie, zadbaj o szczegóły. Komfort nie bierze się znikąd – musisz o niego sam zadbać. Dlatego też nie przejmuj się tym, co radzą „eksperci”, tylko skorzystaj z takiej metody zmiękczenia włosów, jaka jest dla Ciebie najwygodniejsza – krem do golenia, balsam, puder czy jeszcze coś innego. Nowoczesne golarki (takie jak Philips 7000 Series), umożliwiają nawet golenie się pod prysznicem, co dodatkowo poprawia wygodę i pozwala się w pełni zrelaksować.

Po trzecie, zamień golarkę na elektryczną. Jasne, golarka elektryczna kosztuje więcej, a w dodatku trzeba pamiętać o jej ładowaniu i czyszczeniu. Korzyści płynące z korzystania z niej są jednak niewspółmiernie większe. Problem z „jednorazówkami” polega przede wszystkim na tym, że obcierają one skórę, co prowadzi do zaczerwienień i skaleczeń – nowoczesna golarka elektryczna do tego nie dopuszcza.

Po czwarte, golenie to nie koniec. Po wykonaniu całego „zabiegu” czekają Cię jeszcze dwa kroki. Najpierw opłucz skórę bieżącą wodą, osusz ją ręcznikiem (bez pocierania), po czym nałóż balsam lub krem po goleniu. Ważne, by ten ostatni nie zawierał alkoholu, który może prowadzić do podrażnień.

Komfortowe golenie gwarantują nowoczesne golarki elektryczne, takie jak właśnie Philips Series 7000. Technologia AquaTec sprawia, że możesz z nich korzystać pod prysznicem, 5-kierunkowe głowice DynamicFlex i pierścienie Comfort zapewniają szybkie, dokładne i wygodne golenie, a pojemne akumulatory to gwarancja, że w najmniej odpowiednim momencie, nie zabraknie Ci energii.

Oferta golarek Philips Series 7000 jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś na swoją kieszeń i dostosowanego do własnych preferencji. Sugerowane ceny przedstawiają się następująco:

Źródło: Philips

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.