/hamag/assets/dzien-ojca-braun-slider-jpg-9842.jpeg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.

Data publikacji: 12.06.2017
Nie byłoby Cię tutaj, gdyby nie Twój tata. W dniu jego święta możesz pokazać mu, jak wiele dla Ciebie znaczy i sprawić, by poczuł się jeszcze bardziej wyjątkowo. Z pewnością nie oczekuje prezentu na Dzień Ojca, a najbardziej ucieszą go Twoje odwiedziny, ale  malutka paczka również może wywołać uśmiech na jego twarzy. Wraz z firmą Braun przedstawiamy kilka propozycji na 23 czerwca.

Jak każdy mężczyzna, ojciec potrzebuje sprzętu do golenia lub stylizacji zarostu. Jeśli wiesz, że nie ma takiego urządzenia, to nie możesz wybrać lepszego prezentu – to absolutny pewniak. Być może zainteresuje Cię golarka Braun Series 3 Clean&Close (model 3310s). To sprzęt z głowicą 3-Flex, na którą składa się trymer umieszczony pomiędzy dwiema foliami golącymi i która potrafi dostosować się do każdego kształtu twarzy i do wszystkich rodzajów zarostu – krótkich i długich włosków rosnących w tę czy inną stronę. Dzięki wodoodpornej obudowie z golarki można korzystać pod prysznicem, a funkcja szybkiego ładowania sprawia, że golenie jest możliwe nawet w nagłych sytuacjach.

Golarka Braun Series 3 Clean&Close (model 3310s)

Jeśli nie golenie, lecz stylizacja zarostu jest celem Twojego taty, lepszym rozwiązaniem będzie Braun Series 3 Shave & Style (model 3010 BT). W zestawie znajduje się 5 nasadek, które pozwalają uzyskać taki efekt brody i wąsów, o jakim się marzy i to bez zbędnego kombinowania. A gdy przyjdzie czas na golenie na gładko, trymer bez wątpienia da radę.

Golarka Braun Series 3 Shave & Style (model 3010 BT)

Nasza ostatnia propozycja to Braun MGK 3080 – zestaw, który robi ogromne wrażenie. Dlaczego? Ponieważ ta maszynka oddaje do dyspozycji użytkownika aż 9 różnych funkcji – pozwala na strzyżenie włosów, stylizację zarostu, przycinanie włosów w uszach i nosie, a do tego golenie owłosienia na ciele. Wysokiej klasy stalowe ostrza radzą sobie z cienkimi i grubymi oraz krótkimi i długimi włosami, bez szarpania czy ciągnięcia.

Zestaw Braun MGK 3080

Przede wszystkim jednak pamiętaj o życzeniach – przypominamy, że Dzień Ojca już 23 czerwca.

Źródło: Braun

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #Recenzja

braun-wet-dry-310s-classic-jpg-9761

Recenzja maszynki Braun Series 3 310s Clean&Close

Golarka Braun Series 3 310s Clean&Close to funkcjonalna i niedroga maszynka w sam raz na męskie święto, na przykład na Dzień Ojca!