/hamag/assets/philips-oneblade-slajder-jpg-12706.jpeg

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Data publikacji: 09.11.2019
Gdy tylko trafiły do sprzedaży, maszynki Philips OneBlade od razu przypadły facetom do gustu. Nic dziwnego – to niepozorne urządzonka nie tylko do golenia, ale też przycinania i nadawania kształtu zarostowi. Co więcej, korzystać można z nich i na sucho, i na mokro. Najnowsze modele spod tego znaku mogą spodobać się jeszcze bardziej, bo ich funkcjonalność nie kończy się na twarzy.

Nowe maszynki Philips OneBlade Face + Body

Nie jedno, lecz dwa ostrza ma nowa maszynka Philips OneBlade Face + Body. Tak jak sugeruje to nazwa – jedno z nich wykorzystuje się do twarzy, drugie zaś do ciała. Przy goleniu wrażliwych miejsc, takich jak pachy, można skorzystać ze specjalnej nasadki ochronnej i nie obawiać się o skaleczenia.

Philips OneBlade Face + Body

Niezmiennie fundamentem maszynek jest technologia OneBlade z nożykiem wykonującym w ciągu sekundy aż 200 ruchów. Dzięki niej usuwanie włosków jest zarazem łatwe, wygodne, bezbolesne i skuteczne. Dwustronne ostrze pozwala golić się w obu kierunkach i precyzyjnie nadawać ostateczny kształt. To właśnie ta wygoda jest jedną z cech, za które mężczyźni tak cenią sobie maszynki Philips. 

Ile kosztują maszynki Philips OneBlade do twarzy i ciała?

Podstawowym modelem jest (wyceniony na 209 złotych) Philips QP2620/20, pozwalający skorzystać z 3 nasadek do zarostu: o długości 1, 3 i 5 mm. Z kolei dla mężczyzn o większych wymaganiach przygotowana została maszynka Philips QP6620/20 z nasadką umożliwiającą regulację przycinania w zakresie 14 stopni: od 0,4 do 10 mm. Cena tej drugiej to 449 złotych.

Philips QP2620/20 i Philips QP6620/20

Philips pomyślał też o mężczyznach, którzy wcześniej już kupili maszynkę z serii OneBlade. Wcale nie muszą wymieniać jej na nową – mogą po prostu dokupić jeden z zestawów Body: QP610/50 z dwiema końcówkami do ciała i jednym ostrzem lub QP620/50 z dwiema końcówka i dwoma ostrzami. Ceny? Te wynoszą odpowiednio 79 i 129 złotych.

Źródło: Philips

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.

Golarki / #Recenzja

braun-wet-dry-310s-classic-jpg-9761

Recenzja maszynki Braun Series 3 310s Clean&Close

Golarka Braun Series 3 310s Clean&Close to funkcjonalna i niedroga maszynka w sam raz na męskie święto, na przykład na Dzień Ojca!