/hamag/assets/okk-desig-slajd-jpg-11058.jpeg

OKK! Design – relacja z 12. edycji

Czwartego września słynąca z zamiłowania do designu przestrzeń na ul. Mysiej 3 zmieniła się w prawdziwy raj dla fanów wyszukanego wzornictwa.

Data publikacji: 19.09.2017

Marki związane z wnętrzem, projektanci form przemysłowych, artyści i designerzy – oni wszyscy zjawili się 12. edycji OKK! Design, która odbyła się 4 września w Warszawie. OKK! Design to coraz popularniejsze spotkania i konferencje, które od pięciu lat są obowiązkowym punktem dla każdego, kto kocha dobry design i wnętrza.

Prowadzone według pomysłu Olgi Kisiel-Konopki rozmowy o przyszłości wzornictwa, aktualnych trendach i różnym spojrzeniu na projektowanie oraz spotkania z prawdziwymi gwiazdami branży to doskonała okazja, by znaleźć inspiracje oraz cenne kontakty. Tak było także podczas ostatniej, 12. edycji, na której dopisała zarówno frekwencja, jak i bogaty program. Specjalnie dla was przygotowaliśmy relację z wydarzenia.

Ponad 300 gości, znane nazwiska oraz soczyste motywy botaniczne to w skrócie 12. edycja OKK! Design, której przyświecało hasło „Bądź w trendach”. Przestrzeń na Mysiej 3 zmieniła się niemal w oazę wzornictwa – i to dosłownie, bo ostatnia odsłona spotkań to ukłon w stronę mody na moc zieleni we wnętrzach. Uczestnicy mieli szansę posłuchać o ulotności trendów, autonomii projektantów, wyzwaniach, jakie stawia projektowanie hoteli, a także nowej marce TRE, która stawia na esencjonalizm i relację z użytkownikiem. Poza tym wśród gości specjalnych pojawili się m.in. wybitny polski projektant, Tomek Rygalik, jeden z najbardziej rozpoznawalnych fotografów wnętrz i architektury, Yassen Hristov, a także w roli prowadzącej, blogerka Dagmara Jakubczak, odpowiedzialna za projekt FORelements.pl.

Była to także okazja do spotkań z przedstawicielami najciekawszych wnętrzarskich marek, takich jak Jung, Archidzieło, Profim, Bejot, Burmatex czy BoConcept oraz rzecz jasna podziwiania efektów ich pracy. OKK! Design było nie tylko ucztą dla oka – o podniebienia uczestników i dobry smak zadbała Karina Zuchora, finalistka trzeciej edycji Masterchefa oraz specjaliści Wine Bureau Polska, którzy przygotowali wyśmienitą degustację wina. W dodatku w ramach powitania każdy mógł orzeźwić się deserem od lodziarni Jednorożec Lody Tradycyjne. Kolejna edycja już w marcu 2018 – jeśli kochacie design nie może was tam zabraknąć.


 

Źródło: OKK! Design

 

Zobacz także

HAmagowe nowiny / #News

archi-classic-jpg-11636

WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ w listopadzie!

ARCH_event w listopadzie zaprasza na trzy WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ – trzy różne miejsca, trzech zdolnych polskich architektów i potrójna możliwość zdobycia informacji na temat nowości produktowych w Polsce.

HAmagowe nowiny / #News

konwent-classic-jpg-11604

Konwent Rozwoju 3#: biznes ponadczasowy!

Konwent Rozwoju 3# już 17 listopada odbędzie się w Poznaniu! Zapraszamy wszystkich tych, którzy stawiają na progres!

HAmagowe nowiny / #News

proday-classic-1-jpg-11513

#PROday – event dla branży wnętrzarskiej

Interesujecie się urządzaniem wnętrz? Chcecie podzielić się swoim nowatorskim pomysłem? Poznajcie projekt #PROday!