/hamag/assets/russell-hobbs-21200-56-aura-slider-jpg-10050.jpeg

Mikser ręczny Russell Hobbs z misą Aura

Russell Hobbs 21200-56 Aura przyciąga wzrok niebanalną stylistyką. Poza nią oferuje jednak także odpowiednią funkcjonalność.

Data publikacji: 25.06.2017
Wśród szeregu urządzeń z kategorii małego AGD do kuchni wiele osób bardzo ceni sobie miksery. Nic dziwnego, ponieważ mowa tutaj o bardzo przydatnych gadżetach pomagających w przygotowywaniu wielu potraw i ciast. Rozglądający się ciekawym modelem zainteresować mogą się Russell Hobbs 21200-56 Aura.

Producent twierdzi, iż postarał się tutaj o rozwiązania, dzięki którym mieszanie i ubijanie będzie znacznie łatwiejsze. Chodzi tutaj przede wszystkim o misę Aura wykonaną ze stali nierdzewnej, która po przyłożeniu do miksera obraca się samoczynnie. Tym samym użytkownik może zająć się jedynie kontrolą obrotów czy dokładaniem kolejnych składników do przygotowywanego dnia/cista. Dużym atutem jest tutaj pojemność misy, która wynosi 3,5 litra.

Z Russell Hobbs 21200-56 Aura korzystać można oczywiście także w trybie ręczny. Mikser może pochwalić się silnikiem o mocy 300W. Równie istotne jest, że producent postarał się o dość szerokie możliwości regulacji obrotów (5-stopniwa skala), a także funkcję Turbo.

Russell Hobbs 21200-56 Aura

Uwagę przyciąga tutaj nieobalana stylistyka. Oryginalna rączka sprawia, że Russell Hobbs 21200-56 Aura wpada w oko, ale dodać trzeba, że zapewnia jednocześnie bardzo wysoki komfort użytkowania, mikser świetnie leży w dłoni. Przełącznik obrotów ma dość spore rozmiary, liczyć można także na wbudowany wskaźnik LED.

Jakość wykonania stoi tutaj na najwyższym poziomie. Końcówki do miksowania i ubijania cista wykonane zostały ze stali nierdzewnej, podobnie jak wspominana już misa. Elementy te są dzięki temu trwałe, łatwo utrzymać je również w czystości. Całość uzupełnia plastikowa obudowa w białym kolorze dobrze dopasowująca się do reszty.

Źródło: Russell Hobbs

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.