/hamag/assets/morphy-richards-48954-slider-jpg-10276.jpeg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.

Data publikacji: 03.07.2017
Miksery to z pozoru bardzo proste, ale jakże przydatne urządzenia AGD. Doceniane są w głównej mierze przez osoby sympatyzujące z różnego rodzaju wypiekami. Przygotowanie cista i deseru staje się zdecydowanie łatwiejsze jeśli dysponujemy na przykład Morphy Richards 48954.

Producent zastosował tutaj dobry silnik o mocy 300W, ale z punktu widzenia użytkowników zdecydowanie ważniejsze będzie to, na co przekłada się on w praktyce. Przede wszystkim na skuteczną obróbkę składników spożywczych, ale ważne jest, że przewidziana została opcja regulacji obrotów w 5-stopniowej skali.

Pozwala to dopasować obroty do aktualnych potrzeb. Gdyby mimo tego pojawiły się jakiekolwiek problemy to z pomocą przyjdzie funkcja Turbo. W zestawie z urządzeniem znajdują się dwie końcówki – do ubijania oraz do zagniatania. Zwiększa to funkcjonalność miksera, dzięki czemu przygotowywać można z jego pomocą różnego rodzaju ciasta, a także prostsze i szybsze desery. Na uwagę zasługuje fakt, iż końcówki wykonano ze stali nierdzewnej, w wyniku czego cechują się dużą wytrzymałością.

Morphy Richards 48954

Wysoka jakość wykonania to zresztą domena także samego urządzenia. Ma nie tylko wydajny silnik, ale również dobrą obudowę i dużą, zapewniającą należytą ergonomię rączkę. Jest to tym bardziej warte podkreślenia, iż rączka pokryta została antypoślizgowym materiałem, co gwarantuje pewny chwyt w każdej sytuacji.

Regulację prędkości obrotów oraz przycisk aktywujący funkcję Turbo umieszczono pod kciukiem, dzięki czemu także w tym kontekście mówić można o doskonałej ergonomii. Podobać może się unikalny, umieszczony na froncie przycisk zwalniający, dobrze też, że producent zadbał o wystarczająco długi przewód zasilający (1,5 metra),

Źródło: Morphy Richards

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #Artykuł

classic-jpg-10171

Nowoczesne blendery kielichowe

Przegląd najciekawszych blenderów od topowych producentów. W sam raz dla wielbicieli zielonych koktajli!