/hamag/assets/xiaomi-yunmi-450l-slider-jpg-12130.jpeg

Lodówka z 21-calowym ekranem

Xiaomi Yunmi 450L to lodówka, która bez wątpienia przyciąga uwagę. Oferuje kilka inteligentnych rozwiązań, a przede wszystkim ogromny, 21-calowy ekran.

Data publikacji: 14.07.2018
Wybierając nową lodówkę mamy do dyspozycji modele wielu producentów. Wprawdzie Xiaomi kojarzy się z zupełnie innym asortymentem, ale warto pamiętać, że Chińczycy oferują również urządzenia AGD. Najnowsze z nich, Xiaomi Yunmi 450L, to właśnie lodówka.

I to taka, której z pewnością nikt nie odmówi oryginalności. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to model nie tylko duży (gabaryty wynoszą w tym przypadku 1780 x 636 x 836 mm), ale również bardzo zaawansowany. Najdobitniej świadczy o tym ekran umieszczony na froncie, który mierzy aż 21 cali.

Wykonano go w technologii IPS, dzięki czemu czytelność wypadać powinna bardzo dobrze (odpowiednia jasność, wystarczająco szerokie kąty widzenia). Ekran będzie służył nie tylko do prezentowania wybranych parametrów czy treści multimedialnych. Xiaomi Yunmi 450L wchodzi w skład ekosystemu Internet of Things. Z poziomu wspomnianego ekranu można będzie zarządzać nie tylko lodówką, ale też innymi inteligentnymi urządzeniami (odtwarzaczem muzycznym, oświetleniem, robotem sprzątającym, itp.). Jak już się zapewne domyślacie, ekran jest dotykowy.

Xiaomi Yunmi 450L

Nowoczesnych rozwiązań jest tutaj jednak więcej. Warto nadmienić chociażby o vioBrainTM, czyli funkcji odpowiadającej za zapamiętywanie nawyków użytkownika i przypominanie mu o pewnych czynnościach czy obsłudze komend głosowych.

Wspominane już gabaryty przekładają się tutaj na pojemność 450 litrów, z czego 177 litrów przypada na zamrażalnik. Lodówka posiada podwójne, otwierane na boki drzwi. Nie zabrakło doskonale znanego wszystkim systemu NoFrost oraz 360-stopniowego systemu cyrkulacji powietrza.

Lodówka Xiaomi Yunmi 450L wyceniona została na 5999 juanów chińskich, czyli około 3350 złotych.

Źródło: Xiaomi

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.