Kup tradycyjny odkurzacz Philips, otrzymaj bezprzewodowy w prezencie

Trwa świetna promocja w sklepach MediaMarkt i Saturn.

Data publikacji: 27.05.2016
Odkurzacz tradycyjny przydaje się zawsze – jest właściwie konieczny przy generalnych porządkach. Odkurzacz pionowy zaś sprawia, że żaden nagły wypadek nie jest w stanie Cię zaskoczyć. Dzięki nowej promocji możesz mieć obydwa te urządzenia, kupując tylko jedno.

Dziś trudno byłoby sobie wyobrazić dom bez odkurzacza. To urządzenie jest niezwykłym ułatwieniem w utrzymywaniu czystości. Przy jego wyborze często jednak stajemy przed dylematem: zwykły, przewodowy czy bardziej mobilny, bezprzewodowy odkrzacz 2w1? Dzięki nowej promocji firmy Philips oraz sklepów MediaMarkt i Saturn nie musimy iść na kompromis, bo ten drugi możemy otrzymać w prezencie.

Promocja Philips w sklepach Saturn i MediaMarkt

Po co iść na kompromisy, skoro można mieć wszystko? Z takiego założenia zdaje się wychodzić Philips. W trwającej obecnie w salonach MediaMarkt i Saturn promocji do zakupu jednego z 4 typowych odkurzaczy cylindrycznych, w prezencie otrzymasz bezprzewodowy odkurzacz 2w1 – Philips PowerPro Duo FC6162/02. Urządzenie to idealnie nada się jako sprzęt do szybkiego reagowania. Dzięki temu, że nie ograniczają Cię kable, możesz w mig zabrać go tam, gdzie potrzebujesz. Jego niewielkie wymiary sprawiają zaś, że nie trzeba męczyć się z jego składaniem. Wreszcie, odłączany odkurzacz ręczny pozwoli Ci szybko pozbyć się, na przykład, okruchów z kanapy.

Co należy zrobić, aby otrzymać za darmo PowerPro Duo FC6162/02? Przede wszystkim kupić w sklepie MediaMarkt lub Saturn jeden z czterech objętych promocją odkurzaczy tradycyjnych firmy Philips. Są to modele workowe z technologią Airflow Max – Philips FC8728 i FC8727, workowy z nasadką TriActive+ – Philips FC9177 oraz bezworkowy Philips FC9921. Następnie należy udać się na stronę internetową sklepu, w którym dokonany został zakup, pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go, po czym dołączyć kod kreskowy i paragon lub fakturę, po czym wysłać. 

Promocja trwa do 30 czerwca 2016 roku. Więcej informacji, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na oficjalnych stronach internetowych sklepów MediaMarkt i Saturn.

Źródło: Philips, Saturn, MediaMarkt

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.