/hamag/assets/zelmer-9190s7-slider-jpg-5130.jpeg

Funkcjonalny odkurzacz piorący Zelmer

Zelmer 919.0ST / ZVC752ST może pochwalić się dwoma trybami pracy – bezworkowym i workowym.

Data publikacji: 28.09.2016
Odkurzacze to jedne z najpopularniejszych urządzeń pomagających nam w sprzątaniu. Coraz większą popularnością, między innymi z racji coraz niższych cen, cieszą się odkurzacze wodne. Jeśli ktoś nie jest jeszcze do tego typu konstrukcji przekonany, to dobrym wyborem będzie Zelmer 919.0ST / ZVC752ST.

Jest to wprawdzie odkurzacz wodny, ale tak naprawdę określenie to nie do końca oddaje jego funkcjonalność. Zelmer 919.0ST / ZVC752ST może pochwalić się bowiem dwoma trybami pracy – bezworkowym i workowym. Przełączanie się pomiędzy nimi trwa dosłownie chwilę.

W związku z tak prezentującymi się możliwościami, Zelmer 919.0ST / ZVC752ST wyposażono w worek oraz zbiornik na wodę, których pojemności to odpowiednio 2,5 litra oraz 5 litrów. Mówić można tutaj zatem o następujących opcjach pracy – odkurzanie z filtrem wodnym, pranie, zbieranie płynów oraz odkurzanie na sucho. Całości dopełniają jeszcze 3 filtry oraz podwójny system oczyszczający dbający o jakość wydmuchiwanego powietrza.

W każdym urządzeniu ważny jest także silnik. W Zelmer 919.0ST / ZVC752ST zastosowano energooszczędny układ EcoPower o mocy 1600 W. Zapewnia on efektywną pracę, a przy tym jest cichy – maksymalny poziom hałasu to 80 dB.

Zelmer 919.0ST / ZVC752ST

Omówiona już funkcjonalność odkurzacza prezentuje się okazale, inaczej nie mogło być zatem z akcesoriami dołączonymi do zestawu. Razem z odkurzaczem Zelmer 919.0ST / ZVC752ST otrzymujemy nie tylko teleskopowe rury, ale także ssawkę szczelinową, małą szczotkę, szczotkę z włosiem naturalnym, turboszczotkę, szczotkę do kamienia, parkietu i marmuru, ssawkę do prania, małą ssawkę do prania oraz dużą ssawkę do zbierania wody.

Długość przewodu zamontowanego w Zelmer 919.0ST / ZVC752ST wynosi 6 metrów, co w połączeniu z samym urządzaniem i rurami daje zasięg pracy sięgający 9 metrów. Przewód posiada opcję automatycznego zwijania.

Źródło: Zelmer

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.