Electrolux EEQ31 Equipt – mały i lekki, ale skuteczny odkurzacz

Mimo kompaktowych gabarytów, wydajność Electrolux EEQ31 Equipt nie zawodzi.

Data publikacji: 07.02.2017
Można posiadać w domu mniej lub więcej urządzeń AGD, ale chyba każdy decyduje się prędzej czy później na zakup odkurzacza. To jeden z najbardziej nieocenionych gadżetów pozwalających zadbać o czystość naszych czterech kątów i zaoszczędzić mnóstwo czasu. Najlepiej jeśli odkurzacz jest odpowiednio zaawansowany technologicznie i wydajny, jak chociażby Electrolux EEQ31 Equipt.

Model ten wyposażony został w silnik o mocy 1400 W, która dla tego typu urządzenia okazuje się absolutnie wystarczająca. Producent pokusił się tu dodatkowo o zapewnienie użytkownikom możliwości regulacji mocy, co pozwala dobierać ją do aktualnych potrzeb, a przy tym oszczędzać energię i generować mniejszy hałas.

Electrolux EEQ31 Equipt to odkurzacz workowy, ma miejsce na worki o pojemności 3 litrów. Co istotne, zastosowana tu ssawka zapewnia wysoką skuteczność odkurzania zarówno twardych podłóg, jak i dywanów. Dodatkowo w zestawie znajduje się między innymi turboszczotka czy mała rozkładana ssawka do szczelin lub tapicerki.

Electrolux EEQ31 Equipt

Teleskopowa rura pozwala łatwo regulować jej długość, co w połączeniu z przewodem zasilającym o długości 5,5 metra przekłada się na zasięg odkurzacza wynoszący aż 7,5 metra. Miękkie kółka tłumią hałas, chronią podłogę oraz zapewniają wygodne manewrowanie odkurzaczem.

Bardzo przydatne są również takie rozwiązania jak blokada zamknięcia pokrywy bez worka oraz mały wyświetlacz ze wskaźnikiem informującym o zapełnieniu worka i konieczności jego wymiany. Electrolux EEQ31 Equipt może pochwalić się również uchwytem pozwalającym na przenoszenie urządzenia oraz konstrukcją, która daje szansę na jego przechowywanie zarówno w poziomie, jak i w pionie. Na uwagę zasługuje też waga odkurzacza wynosząca zaledwie 6 kilogramów.

Źródło: Electrolux

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.