/hamag/assets/philips-lumea-prestige-slider-jpg-9168.jpeg

Depilacja światłem z Philips Lumea Prestige – szybka i skuteczna

A do tego bezpieczna i bezbolesna. Oto cztery razy „tak” dla urządzenia Philips BRI953/00.

Data publikacji: 29.04.2017
Nawet przez osiem tygodni może utrzymywać się efekt gładkiej skóry po zabiegu depilacyjnym wykonanym urządzeniem BRI953/00 – tak twierdzi jego producent, firma Philips. Nie jest to oczywiście jedyna istotna zaleta, jaką ten depilator laserowy może się pochwalić. Potrafi bowiem dużo, dużo więcej.

Depilator Philips BRI953/00, zwany też Lumea Prestige, wykorzystuje technologię światła impulsowego IPL, która powstawała przez ostatnie półtorej dekady. Rozwiązanie to zapewniać ma wysoką skuteczność nie tylko w pozbywaniu się włosków z całego ciała, ale też w zapobieganiu ich szybkiemu odrostowi. Producent twierdzi, że już po kilku zabiegach czas pomiędzy jedną a drugą depilacją będzie mógł wydłużyć się nawet do 8 tygodni. 

Depilator Philips BRI953/00

Depilator IPL to także gwarancja szybkich i bezbolesnych zabiegów. Co więcej, firma Philips dołącza do zestawu trzy nasadki, które zostały wyprofilowane pod kątem różnych obszarów ciała. Nasadka średniej wielkości doskonale sprawdza się na przykład w okolicach bikini i pod pachami. Duża z kolei ma zakrzywiony kształt, dzięki czemu umożliwia precyzyjną depilację nóg, rąk i brzucha. Całości dopełnia natomiast precyzyjna nasadka do twarzy (podbródka, linii szczęki i górnej wargi), która jest dodatkowo wyposażona w filtr zapewniający bezpieczeństwo.

Depilator Philips BRI953/00

Philips BRI953/00 to depilator IPL z czujnikiem SmartSkin, który samodzielnie wykrywa odcień skóry w danym miejscu i dostosowuje do niego poziom energii – tak, by osiągane rezultaty zawsze były najlepsze. Dzięki zaawansowanym technologiom urządzenie bez problemu radzi sobie zarówno z jasnymi włoskami blond, jak i tymi czarnymi. Cechuje się też skutecznością na skórze bardzo jasnej, ciemniejszej, aż po ciemnobrązową. Świetnym dopełnieniem całości jest możliwość pracy bezprzewodowej.

Źródło: Philips

Zobacz także

Depilatory / #Artykuł

jaki-depilator-swietlny-mid-jpg-12092

Jaki depilator świetlny IPL? TOP-5 polecane modele

Depilacja światłem powinna być komfortowa i bezpieczna. Na co zwracać uwagę przy zakupie i który depilator świetlny wybrać?

Depilatory / #News

babyliss-g960e-classic-jpg-10289

Precyzyjny i wydajny depilator IPL G960E BaByliss Homelight

Nawet o 90 procent włosów mniej już po ośmiu sesjach – oto co do zaoferowania ma IPL G960E BaByliss Homelight.

Depilatory / #Recenzja

braun-silk---pil-9-1-jpg-9899

Test depilatora Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry

Jedno urządzenie – wiele rozwiązań. W nowym zestawie od Brauna depilator sprawnie zamienia się w profesjonalny masażer i przyrząd do peelingu. Poznajcie Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry.