/hamag/assets/babyliss-g960e-slider-jpg-10293.jpeg

Precyzyjny i wydajny depilator IPL G960E BaByliss Homelight

Nawet o 90 procent włosów mniej już po ośmiu sesjach – oto co do zaoferowania ma IPL G960E BaByliss Homelight.

Data publikacji: 05.07.2017
Depilator IPL G960E BaByliss Homelight pokazuje jak ogromna ewolucja dokonała się w tematyce tych urządzeń, ale też jak długą drogę pokonała ta paryska marka. To jej najskuteczniejszy i najbardziej precyzyjny sprzęt do domowej depilacji, który równocześnie potrafi zadbać o Twoje bezpieczeństwo. 

Najistotniejszą cechą depilatora jest system czujników Skin Sensor, który na bieżąco monitoruje skórę, by wykrywać jej kolor, a następnie samodzielnie dostosowywać intensywność emitowanego na nią światła – tak, by zapewnić najwyższą wydajność przy maksymalnej ochronie. Możesz tego również dokonać ręcznie, przełączając się pomiędzy 5 poziomami intensywności, wykorzystując w tym celu przyciski znajdujące się w miejscu na tyle łatwo dostępnym, by nie stanowiło to problemu i na tyle trudno dostępnym, by nie wciskać ich przez przypadek.

Depilator IPL G960E BaByliss Homelight

Nowy depilator od BaByliss Paris to także dwie wymienne nasadki. Podstawowa – 4 cm2 – najlepiej sprawdza się na większych obszarach ciała, takich jak nogi czy ręce, z kolei dodatkowa – 2 cm2 – zapewnia większą precyzję przy depilacji twarzy oraz okolic intymnych. Obecność obu tych nasadek w zestawie pozwala Ci wykonać szybko i prosto zabieg depilacyjny na całym ciele w domowym zaciszu.

Depilator IPL G960E BaByliss Homelight

Depilator IPL G960E BaByliss Homelight został wyposażony w lampę kwarcową, której żywotność sięgająca 300 tysięcy błysków oznacza wiele lat bezproblemowej pracy. Urządzenie automatycznie wyłącza też błyskanie, gdy czujnik nie wykryje kontaktu ze skórą: dla oszczędności i Twojego bezpieczeństwa. Dla Twojej wygody zaś producent postarał się o ergonomiczny kształt, dzięki czemu depilator dobrze i pewnie leży w dłoni. Na koniec jeszcze kilka słów o wydajności – sprzęt jest w stanie trwale usunąć 9 na 10 włosów po zaledwie 8 sesjach. To może się podobać.

Źródło: BaByliss Paris

Zobacz także

Depilatory / #Artykuł

jaki-depilator-swietlny-mid-jpg-12092

Jaki depilator świetlny IPL? TOP-5 polecane modele

Depilacja światłem powinna być komfortowa i bezpieczna. Na co zwracać uwagę przy zakupie i który depilator świetlny wybrać?

Depilatory / #Recenzja

braun-silk---pil-9-1-jpg-9899

Test depilatora Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry

Jedno urządzenie – wiele rozwiązań. W nowym zestawie od Brauna depilator sprawnie zamienia się w profesjonalny masażer i przyrząd do peelingu. Poznajcie Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry.

Depilatory / #News

philips-bri950-classic-jpg-9392

Philips BRI950/00 to jedyny depilator, jakiego potrzebujesz

Skutecznie, delikatnie i bezpiecznie depiluje wszystkie obszary Twojego ciała.