/hamag/assets/vax-air-silence-power-head-slider-jpg-8829.jpeg

Ciche i skuteczne odkurzanie z VAX Air Silence Power Head

Skuteczny odkurzacz wcale nie musi hałasować jak samolot. VAX Air Silence Power Head to dowód.

Data publikacji: 11.04.2017
Czy odkurzanie musi wiązać się z hałasem niczym na płycie lotniska? Nie, nie musi i inżynierowie VAX postarali się o to, by ich nowy odkurzacz Air Silence Power Head – zgodnie zresztą ze swoją nazwą – czyścił podłogi niezwykle skutecznie i nie generował przy tym dużego hałasu. To urządzenie ultraciche, ultraskuteczne i ultraergonomiczne, jeśli wierzyć zapewnieniom producenta.

72 decybele – do takiego poziomu generowanego hałasu udało się zejść inżynierom z firmy VAX. To mniej więcej tyle, co przeciętny nowoczesny samochód albo towarzyska rozmowa. Taka głośność zupełnie więc nie powinna przeszkadzać pozostałym domownikom, także tym najmłodszym podczas drzemki. Ani hałasu, ani zarysowań nie powodują też kółka, ponieważ są gumowane. Sama kultura pracy to jednak oczywiście nie jedyna istotna cecha, którą może pochwalić się to urządzenie.

Odkurzacz VAX Air Silence Power Head

Odkurzacz VAX Air Silence Power Head oddaje w ręce użytkowników sporą moc – wedle zapewnień producenta wystarczającą, by skutecznie czyścić zarówno podłogi twarde, jak i dywany. Mimo to udało się osiągnąć klasę efektywności energetycznej A, co nie tylko oznacza oszczędność pieniędzy, ale też stanowi dobry znak dla środowiska. Nie można pominąć też obecności skutecznego filtra HEPA Media, który zatrzymuje komórki grzybów, bakterii i wirusów, a przez to pozwala emitować czyste powietrze. 

Odkurzacz VAX Air Silence Power Head

VAX Air Silence Power Head bazuje na technologii cyklonowej, czyli takiej, w której cząsteczki kurzu są oddzielane i transportowane do specjalnego pojemnika. Eliminuje to konieczność stosowania worków i nie dopuszcza do spadków mocy ssania. Efektywność sprzątania zwiększa również szeroki wybór akcesoriów: od elektroszczotki, która radzi sobie nawet z sierścią, przez ssawki do dywanów, parkietów i podłóg twardych, aż po ssawkę 3 w 1 (szczelinowa + do tapicerki + z włosiem). 

Źródło: VAX

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.