/hamag/assets/h-candy-rapido-960-jpg-12589.jpeg

Pralka Candy RapidO szanuje twój czas

Zaledwie 39 minut – tylko tyle potrzebują nowe pralki i pralko-suszarki Candy RapidO na wykonanie jednego cyklu w specjalnym, szybkim programie codziennym: Daily 39’. Czym jeszcze mogą pochwalić się te urządzenia?

Data publikacji: 04.09.2019
Wystarczy na nie zerknąć i już widać, że mamy do czynienia z nowoczesnym sprzętem. Najważniejsze jednak, że to, co znajduje się w ich wnętrzach, potwierdza te przypuszczenia. Candy przekonuje, że nowe pralki i pralko-suszarki z serii RapidO to urządzenia, które pozwolą nam osiągać dobre rezultaty w ultrakrótkim czasie, a intuicyjna obsługa to kolejny ich atut.

Olbrzymi wybór programów jest zawsze mile widziany i w przypadku serii RapidO można na to liczyć. Dość powiedzieć, że Daily 39’ to zaledwie 1 z 9 szybkich programów (pozwalających na pranie w czasie krótszym niż godzina), a do tego dochodzi jeszcze wiele opcji dodatkowych, dostosowanych do różnych tkanin i wymagań poszczególnych ubrań. Nie brakuje też trybów parowych, dzięki którym późniejsze prasowanie jest znacznie łatwiejsze.

Candy RapidO

Candy RapidO - pralka inteligentna

W gąszczu tak wielu możliwości łatwo się zgubić, ale Candy RapidO to pralka, która na każdym kroku stara ci się pomóc. Na przykład technologia KG Detector samodzielnie dobiera parametry prania (ilość wody czy prędkość wirowania) do rodzaju i ilości wsadu. Działanie jest ponadto optymalizowane w czasie rzeczywistym i gdy na przykład w bębnie jest za dużo piany, automatycznie zwiększania jest ilość wody podczas płukania.

Największe wrażenie robi jednak funkcja Snap & Wash. Na czym polega? Otóż wystarczy, że weźmiesz smartfona i zrobisz zdjęcie prania, a aplikacja sama wybierze idealny program, dostosowany do ilości wsadu czy koloru prania. Możesz też skorzystać z Asystenta Głosowego i dopytać, jakie ustawienia dobrać, by osiągnąć najlepsze rezultaty, jak dbać o swoje ubrania czy jak usuwać te lub inne plamy.

Candy RapidO

Aplikacja Candy simpli-Fi upraszcza obsługę do granic możliwości. Dzięki niej z poziomu smartfona stworzysz własne programy i harmonogramy, otrzymasz powiadomienia i sprawdzisz stan techniczny pralki. Skoro już przy tym jesteśmy to dodajmy, że sercem urządzenia jest silnik inwerterowy – cichy, trwały i energooszczędny. 

Ile kosztuje pralka, do której nie trzeba się schylać?

Candy RapidO to także pralka, do której nie musisz się schylać. Elektroniczny panel sterowania został umieszczony w takim miejscu, by można było wygodnie wybrać ustawienia w pozycji stojącej. Urządzenie to ma również najwyżej umieszczony (a przy okazji największy) otwór drzwiowy w ofercie tego producenta. 

Candy RapidO

Jakie są ceny? Od 1399 złotych w przypadku pralki oraz 2299 zł, jeśli chodzi o pralko-suszarki. 

Źródło: Candy, Studio111

Zobacz także

Pralki / #Artykuł

classic-jpg-12285

Jaką pralkę wybrać? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką pralkę kupić, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy 10 najlepszych pralek w różnych cenach, w zależności od zasobności portfela znajdziesz tu pralkę dla siebie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki w 2020 roku.

Pralki / #Artykuł

samsung-ai-control-icon-jpg-13075

Ta pralka chce Cię poznać

Piorą szybciej i oszczędniej, a do tego są inteligentne i delikatne dla tkanin. Nowe pralki Samsung AI Control są w stanie skutecznie zwiększyć twój komfort, a to tylko początek wyliczanki.

Pralki / #Test

classic-jpg-12915

Pralka Samsung WW10M86INOA - czy warto inwestować w nowoczesne technologie?

Samsung QuickDrive WW10M86INOA to dopracowana w każdym detalu pralka z półki premium. Jest cicha, bardzo pojemna, gwarantuje znaczne przyśpieszenie procesu prania, energooszczędność i wydajność na lata. Czy jest warta inwestycji?