/hamag/assets/bosch0tfb4402v-slider-jpg-7693.jpeg

Bosch TFB4402V – grill o każdej porze roku

Ciesz się grillowanymi przysmakami, niezależnie od tego czy za oknem świeci słońce, czy pada śnieg.

Data publikacji: 07.02.2017
Grill na świeżym powietrzu to nie tylko świetny sposób na spędzanie czasu ze znajomymi, ale też okazja do zjedzenia przepysznie przyrządzonych potraw. Jest jednak uwarunkowany od pogody na dworze. I choć atmosfery wspólnego grillowania do domu przenieść się nie da, samo jedzenie można do mieszkania przemycić. W jaki sposób? To proste: kupując grill elektryczny. A dlaczego warto zdecydować się akurat na TFB4402V firmy Bosch?

Doskonale prezentujący się grill elektryczny Bosch TFB4402V to sposób na pyszne grillowane potrawy przygotowywane w domowym zaciszu. Urządzenie ma bardzo dużą moc 1800 watów, co sprawia, że bardzo szybko się nagrzewa, a doskonałe posiłki i przekąski są gotowe niezwykle szybko. Sprzęt niemieckiego producenta został również wyposażony w płytę o karbowanej powierzchni, co nadaje potrawom charakterystyczny wygląd ze „zwęglonymi paskami” – jeszcze jedna namiastka grilla na żywym ogniu.

Grill elektryczny Bosch TFB4402V

Urządzenie jest także bezpieczne i bardzo wygodne w użytkowaniu. Dobrze przemyślana konstrukcja umożliwia dokonanie regulacji położenia górnej płyty, co sprawia, że jesteś w stanie równomiernie usmażyć dowolną potrawę, niezależnie od tego, jak gruba/wysoka ona jest. Nie bez znaczenia dla wyglądu i smaku grillowanych przysmaków jest specjalny rowek w płycie grzejnej służący do odprowadzania tłuszczu.

Grill elektryczny Bosch TFB4402V

Choć trudno w to uwierzyć, równie proste i przyjemne jest czyszczenie grilla elektrycznego Bosch TFB4402V. Jak to możliwe? Otóż płyta może być myta w zmywarce – oszczędzasz w ten sposób nie tylko czas, ale też mnóstwo energii. Nawet jeśli nie masz zmywarki, nie namęczysz się zbytnio z doprowadzeniem płyty do błysku, ponieważ jej powłoka jest nieprzywierająca. Komfort pod tym względem jest zatem absolutnie bezapelacyjny.

Źródło: Bosch

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.