Bosch TAT3A014 – niewielki, ale praktyczny toster

Mimo niewielkich gabarytów Bosch TAT3A014 rzuca się w oczy. Co najważniejsze, pracuje bardzo efektywnie.

Data publikacji: 01.07.2016
Na pierwsze lub drugie śniadanie, kolację czy nawet przekąskę pomiędzy posiłkami. Każdy zgodzi się ze stwierdzaniem, że tosty idealnie nadają się na wszystkie te okazje. Urządzenia pozwalające je przygotować nie są wcale drogie, ale zakup i tak warto oczywiście dobrze przemyśleć i uwzględnić na przykład Bosch TAT3A014.

Niewielki (wymiary 19 x 31 x 16 cm), ale przyciągający wzrok intensywną czerwoną kolorystyką toster Bosch TAT3A014 od razu rzuca się w oczy. Bardzo dobrze prezentować będzie się zwłaszcza w kuchniach o nowoczesnym wystroju. Najistotniejsze jednak, że liczyć można na doskonałe efekty jego pracy. Producent przewidział tu miejsce do jednoczesnego przygotowywania dwóch grzanek, co przy mocy urządzenia wynoszącej 980 W trwa bardzo krótko.

Pieczywo jest tutaj automatycznie centrowane, dzięki czemu można być spokojnym o równomierność wypieczenia. Dodatkowo mamy możliwość płynnej regulacji intensywności opiekania, także dodatkową funkcję umożliwiającą podgrzewanie zimnych grzanek.

Bosch TAT3A014

To wszystko? Absolutnie nie. Bosch TAT3A014 cechuje się jeszcze jednym bez wątpienia wartym omówienia elementem. Producent zastosował tutaj specjalny ruszt, po którego rozłożeniu mamy możliwość opiekania bułek. 

Bosch TAT3A014 - ruszt do opiekania bułek

Bosch TAT3A014 wyposażony jest też w szufladę zbierająca okruszki. Dzięki niej czyszczenie urządzenia nie zajmuje wiele czasu, nie jest też uciążliwe. Sama obudowa jest natomiast termoizolowana. W połączeniu z funkcją automatycznego wyłączenia w przypadku zablokowania pieczywa bez wątpienia zwiększa to bezpieczeństwo pracy z urządzeniem. Możliwość wygodnego zwijania przewodu zasilającego przydaje się natomiast po jej zakończeniu, zwłaszcza jeśli przenosimy toster z miejsca na miejsce.

Źródło: BoschSprawdź ceny

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.