/hamag/assets/blender-kenwood-blp900bk-slider-jpg-10201.jpeg

Blender Kenwood BLP900BK – idealny kuchenny pomocnik

Kenwood BLP900BK posiada mocny silnik i ostrza z hartowanej stali nierdzewnej. Doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.

Data publikacji: 29.06.2017
Blendery to bardzo przydatne urządzenia. Ich obecność w kuchni docenia się szczególnie teraz, w okresie letnim kiedy to mamy największą ochotę na lekkie dania oraz napoje z ulubionych owoców czy warzyw. Ich przygotowywanie z pewnością ułatwi Kenwood BLP900BK.

Przede wszystkim zaznaczyć trzeba, że sercem tego modelu jest bardzo mocny silnik 1600W, który przekłada się na siłę ponad 30 000 obrotów na minutę. Dochodzą do tego 6-strefowe ostrza z hartowanej stali nierdzewnej rozdzielone separatorami i łatwo domyślić się w takim wypadku, że pozwala to na skuteczną obróbkę każdego składnika.

Do tego stopnia, że możliwe jest tutaj nawet sproszkowanie skórek czy pestek, a także kruszenie lodu czy zamrożonych owoców. Blender Kenwood BLP900BK pozwala przygotować smoothie, soki, zupy kremy, ale również idealne na lato orzeźwiające sorbety, a nawet domowe lody. Wszystkie produkty przewarzane są tutaj w sposób pomagający zachować im jak najlepszy smak i wszystkie wartości odżywcze.

Kenwood BLP900BK

Płynna regulacja prędkości oraz dodatkowa opcja pracy pulsacyjnej pozwalają dopasować obroty do aktualnie obrabianych produktów i osiągać zawsze najlepsze rezultaty. Poza tym producent zaimplementował tutaj 3 automatyczne programy pracy: napoje, zupy kremy lub kruszenie lodu.

Kielich wykonany został z wytrzymałego tritanu, jego zaletą jest również duża pojemność 2 litrów pozwalająca przygotować potrawy czy napoje nawet dla kilku osób. Dobrze widoczna podziałka ułatwia odmierzenie dowolnej porcji.

Korzystanie z blendera jest bardzo wygodne, między innymi dzięki specjalnemu uchwytowi pozwalającemu na proste zdejmowanie pokrywy z kielicha. Producent zastosował też antypoślizgową rączkę i gumowe nóżki zapobiegają przesuwaniu się urządzenia. Co ciekawe, jest ono przystosowane dla prawo- i leworęcznych osób. Liczyć można też na zabezpieczenie przed przegrzaniem i blokadę przypadkowego włączenia.

Źródło: Kenwood

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.