/hamag/assets/amica-btk5011-slider-jpg-6570.jpeg

Blender Amica BTK5011 – sposób na zdrowie

Jak przetrwać jesień i zimę w pełnym zdrowiu? Najlepszą bronią na nieprzyjazną pogodę są owocowo-warzywne koktajle.

Data publikacji: 08.12.2016
Utrzymanie zdrowia w okresie jesienno-zimowym nie należy do najprostszych, ale jest kilka sprawdzonych na to sposobów. Jednym z najlepszych jest dostarczanie organizmowi dużej ilości warzyw i owoców. Aby szybko się nam nie znudziły, warto zadbać o ich przyjemną formę – na przykład koktajli. Nieocenioną pomocą w ich przygotowywaniu może okazać się nowy blender marki Amica – BTK5011.

Blender kielichowy Amica BTK5011 może pochwalić się dużą mocą 800 watów oraz niemałą pojemnością szklanego dzbanka – dokładnie półtorej litra. Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości ostrze ze stali nierdzewnej, które radzi sobie zarówno z miękkimi, jak i tymi najtwardszymi składnikami. W zależności od tego, na jakie owoce i warzywa się zdecydujemy i jaką chcemy uzyskać konsystencję możemy płynnie przełączać się pomiędzy 10 różnymi prędkościami obrotowymi. Dodatkowa funkcja pracy pulsacyjnej umożliwia blendowanie o ponadprzeciętnej szybkości i dokładności. 

Blender kielichowy Amica BTK5011

Taka specyfikacja blendera Amica BTK5011 sprawia, że doskonale nadaje się on do przygotowywania owocowych i warzywnych koktajli. Tego typu napoje są niezwykle ważne w okresie jesiennych pluch i zimowych mrozów, ponieważ stanowią źródło witamin i wartości odżywczych, pozwalających utrzymać zdrowie w tych niesprzyjających warunkach pogodowych. Z kolei specjalna funkcja kruszenia lodu pozwala przygotowywać mrożone napoje, dzięki czemu blender sprawdzi się nie tylko w chłodniejszych porach roku, ale też latem.

Amica BTK5011 to blender kielichowy, który jest wydajny i funkcjonalny, a równocześnie prosty i bezpieczny w użytkowaniu. Otwierane przez niego możliwości przygotowywania pysznych i zdrowych koktajli owocowo-warzywnych są zaś czymś, czym naprawdę warto się zainteresować. Na pewno takie napoje wyjdą nam bardziej na zdrowie niż tabletki i syropy.

Źródło: Amica

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.