/hamag/assets/nivona-caferomatica-7-slider-jpg-9950.jpeg

Nivona CafeRomatica 7 – Twoja kawa może być jeszcze lepsza

Jeszcze więcej smaku i aromatu może trafić do Twojej filiżanki dzięki systemowi Aroma Balance.

Data publikacji: 16.06.2017
System Aroma Balance wydobywa pełnię aromatu z każdego ziarna kawy – tak zapowiada jego producent, czyli Nivona. Marka coraz lepiej rozpoznawalna na naszym rynku opracowała technologię, którą może rozkochać w swoich swoich urządzeniach miłośników kawy z kraju nad Wisłą. A konkretnie w trzech ekspresach do kawy, które są wyposażone w nowy system, a które trafiają powoli do polskich sklepów.

Kawa to sposób na dobry początek dnia, poprawę samopoczucia i wydajności w pracy czy relaks po ciężkim dniu albo też obowiązkowy dodatek, będący stałym punktem codziennego programu. Oczywiście musi to być dobra kawa – pełna smaku i aromatu, ale też dostosowana do naszych kubków smakowych i preferencji. System Aroma Balance właśnie za to odpowiada. Jest to technika, który wydobywa określoną przez użytkownika ekstrakcję, regulując ciśnienie, przepustowość i czas obiegu gorącej wody w dopiero co zmielonych ziarnach kawy. W ten sposób system dostosowuje intensywność kawy do gustu.

Ekspresy do kawy Nivona CafeRomatica 788, CafeRomatica 778 i CafeRomatica 768

Ekspresy do kawy Nivona CafeRomatica 788, CafeRomatica 778 i CafeRomatica 768 pozwalają więc przygotować doskonałą kawę, niezależnie od tego, czy preferujemy porządne espresso, czy też łagodne cappuccino. – Smak i aromat świeżo parzonej kawy przy użyciu tych ekspresów to jedno z najlepszych oraz najbardziej intensywnych doznań, które pozwala celebrować chwile z filiżanką ulubionego napoju – zachwala producent. 

Ekspresy do kawy Nivona CafeRomatica 788, CafeRomatica 778 i CafeRomatica 768

Nowe urządzenia z serii Nivona CafeRomatica oferują też regulację mocy aromatu i temperatury, wysoką niezawodność i najlepsze rezultaty dzięki szwajcarskim mechanizmom, niemal bezgłośne mielenie ziaren, dużą szybkość działania, podgrzewaną podstawkę na filiżankę oraz intuicyjną obsługę, także za pomocą smartfona. Z kolei funkcja Moja Kawa pozwala zapisać swój przepis na doskonałą kawę i przygotowywać ją za przyciśnięciem jednego przycisku. 

Źródło: Nivona

Zobacz także

Ekspres ciśnieniowy / #Artykuł

jaki-ekspres-do-kawy-cisnieniowy-top-10-iko-jpg-12139

Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy? TOP 10

W zestawieniu polecamy ekspres do kawy do 400, do 1000, do 1500, do 2000 i do 3500 zł. W kilku słowach wyjaśniamy też jak wybrać ekspres ciśnieniowy do kawy.

Ekspres ciśnieniowy / #Artykuł

classic-jpg-11702

Ekspresy do kawy – nowości rynkowe

Co roku topowi producenci zaskakują nas pomysłami na jeszcze bardziej nietuzinkowe ekspresy do kawy! Jak jest tym razem?

Ekspres ciśnieniowy / #Galeria

classic-jpg-11122

TOP-5 kompaktowych ekspresów ciśnieniowych

Jeśli zastanawiacie się, jaki niewielkich rozmiarów ekspres ciśnieniowy kupić, zajrzyjcie do naszego zestawienia. Tym razem wybieramy sprzęt w wersji kompaktowej!