Inteligentna maseczka na każdy dzień

Niebawem do sprzedaży trafi niekonwencjonalna maska, która szybko i skutecznie zbada stan twojej skóry.

Data publikacji: 12.05.2016
Maska Mapo choć troszkę wygląda jak tradycyjna maseczka, to prezentuje całkiem odmienne możliwości. Gdy sparujemy ją ze smartfonem, zaczynają się dziać całkiem ciekawe rzeczy. Jakie?

Mapo została wykonana z medycznego silikonu i wyposażona w czujniki, które badają stan skóry. Oczywiście po nałożeniu jej na twarz. Wszystkie te arcyważne informacje przesyłane są do dedykowanej aplikacji mobilnej, dzięki czemu widzimy, co dokładnie dzieje się z naszą cerą... ale to nie wszystko. Mapo przygotuje także porady, jak możemy poprawić wygląd naszej twarzy.

Mapo

Urządzenie jest dziecinnie proste w użytkowaniu – Mapo wystarczy nałożyć na twarz, a po minucie otrzymamy zestaw potrzebnych danych (sporządzonych na podstawie wykonanych wcześniej pomiarów i analiz). Ponadto maska podgrzewa nałożone wcześniej kosmetyki pielęgnacyjne, podprawiając ich wchłanianie. To taki gabinet SPA w pigułce!

Producentem tego innowacyjnego produktu jest firma Wired Beauty. Każdy model wykonywany jest na indywidualne zlecenie na podstawie przesłanych zdjęć, czyli klientka może być pewna, że maska będzie dokładnie dopasowana do kształtu jej twarzy!

Źródło: Wiredy Beauty

Zobacz także

Wdzięk / #Artykuł

wybielanie-zebow-classic-jpg-12583

Wybielanie zębów – skuteczny sposób na piękny uśmiech

Zdrowe zęby, piękny i biały uśmiech to w dzisiejszych czasach nie tylko atrybut gwiazd i celebrytów. Obecna technologia pozwala wybielić zęby praktycznie każdemu.

Wdzięk / #Artykuł

classic-jpg-12513

Najlepsze kremy i balsamy do opalania

Jaki jest najlepszy krem do opalania? Jaki balsam jest dobry dla naszej skóry i uchroni nas nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale również odpowiednio nawilży skórę? Oto przegląd kremów i balsamów do opalania.

Wdzięk / #Recenzja

classic-jpg-11360

Naturalne antyperspiranty – top 3

Jakie naturalne antyperspiranty wybierać, aby nie zaszkodzić zdrowiu, ale jednocześnie zadbać o higienę?