/hamag/assets/candy-cdim-3t623pr-slajder-jpg-12392.jpeg

Zmywarka Candy dla oszczędnych

Chcesz zaoszczędzić na wodzie i prądzie, a cieszyć się automatycznym zmywaniem naczyń? Zmywarka Candy CDIM 3T623PR powinna Cię zainteresować.

Data publikacji: 21.03.2019
Nawet 16 kompletów naczyń mieści w sobie zmywarka Candy CDIM 3T623PR, która (między innymi dzięki temu właśnie) zdecydowanie może trafić w gusta tych oszczędniejszych użytkowniczek i użytkowników. Równocześnie nie można odmówić jej funkcjonalności i efektywności.

Tak duża pojemność pozwala zredukować liczbę zmywań, a przez to ograniczyć zużycie wody i energii elektrycznej, zatem ostatecznie: zaoszczędzić. Na cykl urządzenie potrzebuje 10 litrów wody i 0,77 kWh prądu – rocznie: mniej niż 3000 litrów i 219 kWh. Takie parametry oznaczają, że urządzenie spełnia normy klasy efektywności energetycznej A+++. Skoro zaś jesteśmy już przy klasach, to wypada dodać, że sprzęt reprezentuje grupę A zarówno jeśli chodzi o mycie, jak i suszenie naczyń, więc i o efektywność domownicy mogą być spokojni. Co ciekawe, wszystkie te zadania Candy realizuje niemal bezgłośnie: w programie standardowym generuje mianowicie hałas na poziomie zaledwie 43 dB, a w trybie cichym nawet mniejszym, dzięki czemu korzystać można z niej nawet podczas ciszy nocnej.

Candy CDIM 3T623PR

Warto podkreślić, że pomimo tej dużej pojemności Candy CDIM 3T623PR to zmywarka do zabudowy o standardowej szerokości 60 cm. Po otwarciu drzwiczek oczom użytkowników ukazuje się system regulowanych koszy, składane stojaki na talerze oraz dodatkowy kosz na sztućce. Oznacza to możliwość przemyślanego poukładania naczyń w środku i tym samym osiągnięcia optymalnych rezultatów. Dodatkowo nie trzeba samodzielnie wybierać najlepszego (to znaczy najskuteczniejszego) programu, bo ten dobierany jest automatycznie.

Nowa suszarka Candy została wyposażona w jeszcze trzy ciekawe technologie. Aqua Stop to system zabezpieczający przez zalaniem, który odcina dopływ wody w przypadku wykrycia zagrożenia. AutoDoor natomiast to rozwiązanie, które sprawia, że drzwiczki są automatycznie otwierane w celu uwolnienia pary z wnętrza i przyspieszenia procesu schnięcia (co ważne – jest to zaprojektowane tak, by było w pełni bezpieczne dla blatów i mebli). Wreszcie trzecią jest samoczyszczący się filtr antybakteryjny i zalet tego nikomu raczej nie trzeba przedstawiać. 

Źródło: Candy, Studio111

Zobacz także

Zmywarki / #News

amica-zim609tbe-in-classic-jpg-9611

Amica przedstawia nowe zmywarki 3D

ZIM608TBE IN i ZIM609TBE IN firmy Amica to ekonomiczne i praktyczne zmywarki do naczyń.

Zmywarki / #News

bosch-smi-88ts03e-classic-jpg-6988

Elegancka i efektywna zmywarka BOSCH

BOSCH SMI 88TS03E nie zawiedzie oczekiwań. Gwarantuje nie tylko czyste naczynia, ale jednocześnie cichą pracę.

Zmywarki / #News

miele-g6260-scvi-classic-jpg-6577

Zaawansowana zmywarka Miele z szufladą na sztućce 3D

Miele G 6260 SCVi to bardzo interesująca, zaawansowana zmywarka z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami.