/hamag/assets/amica-zim609tbe-in-slider-jpg-9615.jpeg

Amica przedstawia nowe zmywarki 3D

ZIM608TBE IN i ZIM609TBE IN firmy Amica to ekonomiczne i praktyczne zmywarki do naczyń.

Data publikacji: 26.05.2017
Amica to polski producent, dlatego też dobrze zna potrzeby polskich konsumentów. Potwierdzają to jego najnowsze zmywarki ZIM608TBE IN oraz ZIM609TBE IN – niedrogie w utrzymaniu, intuicyjne w obsłudze i wypełnione inteligentnymi funkcjami, dzięki którym zmywanie naczyń jest tak efektywne, jak to tylko możliwe.

Zmywarki Amica ZIM608TBE IN i ZIM609TBE IN to przede wszystkim system Flexi Space, polegający na tym, że ich wnętrza można swobodnie dostosować do własnych potrzeb – regulować wysokość górnego kosza  dla komfortowego ułożenia kieliszków i wysokich talerzy czy też składać elementy, by zmieścić w koszach garnki i patelnie. Miłym dodatkiem jest szuflada Maxi Space3 na sztućce, dzięki której wszystkie one znajdują się w jednym, bezpiecznym dla reszty naczyń miejscu. 

Zmywarki Amica ZIM608TBE IN i ZIM609TBE IN

O wysoką skuteczność czyszczenia dbają silnik Twin Speed oraz funkcja Zmywanie 3D z technologią trzech odrębnych poziomów natrysku, dzięki czemu woda dociera nawet do tych trudno dostępnych miejsc. Z przypalonymi garnkami czy talerzami po obiedzie poradzi sobie program Intensywny, dla średnio zabrudzonych naczyń przygotowano program Express, a o szkło i porcelanę zadbamy, wybierając program Delikatny. W modelu ZIM609TBE IN znalazł się dodatkowo program Party, który w mniej niż pół godziny radzi sobie z myciem kieliszków, misek itp.

Zmywarki Amica ZIM608TBE IN i ZIM609TBE IN

Czym jeszcze mogą pochwalić się nowe zmywarki firmy Amica? Między innymi zapewniającym dobrą widoczność oświetleniem LED-owym, pojemnością na poziomie 14 kompletów naczyń, niemal bezgłośną pracą, wysoką efektywnością energetyczną (klasa A+++), systemem szybkiego suszenia naczyń po myciu (Turbo Drying) i zabezpieczeniem przed zalaniem mieszkania (Aqua Stop). Całości dopełnia zaś nowoczesny wyświetlacz LCD, zapewniający intuicyjną obsługę obu urządzeń. 

Zobacz też nasze zestawienie Top 10: Zmywarki.

Źródło: Amica

Zobacz także

Zmywarki / #News

candy-cdim-3t623pr-box-jpg-12390

Zmywarka Candy dla oszczędnych

Chcesz zaoszczędzić na wodzie i prądzie, a cieszyć się automatycznym zmywaniem naczyń? Zmywarka Candy CDIM 3T623PR powinna Cię zainteresować.

Zmywarki / #News

bosch-smi-88ts03e-classic-jpg-6988

Elegancka i efektywna zmywarka BOSCH

BOSCH SMI 88TS03E nie zawiedzie oczekiwań. Gwarantuje nie tylko czyste naczynia, ale jednocześnie cichą pracę.

Zmywarki / #News

miele-g6260-scvi-classic-jpg-6577

Zaawansowana zmywarka Miele z szufladą na sztućce 3D

Miele G 6260 SCVi to bardzo interesująca, zaawansowana zmywarka z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami.