/hamag/assets/otwarcie-jpg-11925.jpeg

Odkrycia miesiąca listopada 2017

Pralka parowa, odkurzacz nowej generacji, drewniana biżuteria i wyjątkowe farby – to nasze typy miesiąca!

Data publikacji: 06.12.2017
Listopad to wstęp do grudniowego, zakupowego szaleństwa. Już wtedy zaczynamy rozpoznawać rynek w poszukiwaniu wymarzonych perełek dla naszych bliskich. W tym miesiącu testowaliśmy innowacyjną pralkę i robota sprzątającego. W nasze ręce wpadły rzemieślnicze produkty młodej polskiej marki i farby, które pomagają w majsterkowaniu.

W poszukiwaniu koloru

Zbyt minimalistyczne i monochromatyczne wnętrza nie są zbyt przyjazne dla otoczenia. Dają poczucie chłodu i braku przytulności. Jeśli do mieszkania wprowadzimy nieco więcej koloru i drewna od razu zrobi się przytulniej. Farby od Annie Sloan pozwalają na samodzielne majsterkowanie w zaciszu domowym. Łatwo się je nakłada i nadają się do renowacji mebli!

Czytaj artykuł

Para w ruch

Amica wprowadziła na rynek pralkę DAW8143DSiBTO. To sprzęt, który został wyposażony w trzy bardzo ciekawe i użyteczne funkcje: pranie parowe (Steam Touch), automatyczne dozowanie detergentu (OptiDose) i możliwość dodawania ubrań w trakcie trwania cyklu prania (Add+). Wszystko to sprawia, że ten model nie tylko ułatwia codzienne pranie, ale przede wszystkim skraca czas naszej pracy (ubrania nie są mocno wygniecione!) oraz dba o tkaniny (specjalnie wyprofilowany bęben i para). Do tego urządzenie prezentuje się bardzo designersko i nowocześnie.

Czytaj artykuł

Drewniany konik

Konique w swoim portfolio posiada ręcznie robioną biżuterię z drewna, śliczne koszulki i torby. A wszystko to z myślą o miłośnikach koni i natury! Precyzyjna rzemieślnicza robota, wysokiej jakości surowce i ciekawy design to wyznaczniki tej marki. Wszystko zgodnie z duchem slow life, w poszanowaniu natury i w zgodzie z wewnętrznym kodem.

Czytaj artykuł

Ufo w domu

W kwestii sprzątania marka Electrolux ma sporo do powiedzenia. Właśnie na rynek trafił futurystyczny model PUREi9 – odkurzacz automatyczny, który za nas posprząta podłogi w mieszkaniu. Został wyposażony w system nawigacyjny 3D Vision, który skanuje otoczenie w trzech wymiarach. Dzięki temu jest w stanie pokonać progi do 2,2 cm, bez problemu omija meble i schody, wjeżdża pod kanapę oraz dobrze radzi sobie z wykładzinami. PUREi9 obsługuje specjalna aplikacja.

Czytaj artykuł

 

Zobacz także

Trendy / #News

inkubator-1classic-jpg-11952

Inkubator dla czworonogów

Noworodki to istoty bardzo delikatne. Nie dotyczy to jedynie ludzi – kocie i psie maluchy też potrzebują opieki. Dlatego lubelski uniwersytet zainwestował w inkubator dla zwierząt.

Trendy / #News

talerz-classic-jpg-11766

Doznania znad talerza

Wiecie jak elegancko zjeść spaghetti, owoce morza, czy lasagnę? Czy kiedyś zestresowaliście się na oficjalnym obiedzie lub pogubiliście w etykiecie? Nie jesteście jedyni.

Trendy / #News

whisky-me-classic-jpg-11968

Whisky Me – trunek w wersji mini

Kojarzycie soczki w woreczkach, tak popularne w latach 90.? Dzięki pewnemu start-upowi, powracają, tylko że w wersji wysokoprocentowej jako Whisky Me.