Redakcja

Na co dzień szuka inspirujących historii. Fascynuje się odważnymi ludźmi i pięknymi przedmiotami. Drąży i naświetla palące kwestie. Lubi papierowe książki i truskawki pachnące truskawkami.

Czasami robi wszystko na opak - jak to typowy rak. Fotografia to jego hobby. Chodzi na basen i siłownię, ale garba już nie zmniejszy. Choć z przerażeniem patrzy w przyszłość, to uważa się za optymistę.

Jego drugie imię to Marketplace. Robi pyszne ciasto, z którym mogą się równać jedynie pieczone przez niego ciasteczka. Gdy zapytacie kolegów z pracy o Krystiana, powiedzą: "skromny i niezwykle dokładny współpracownik".

Autorzy tekstów

Copyfighter kawoholik. Lubi, kiedy wyrazy pięknie obok siebie wyglądają. Na co dzień specjalistka ds. marketingu w Agencji Reklamowej Quiet Axis. W wolnym czasie chwyta za pada i ucieka w świat RPG. Entuzjastka fotografii i szczęśliwa posiadaczka wysłużonego Nikona D700.

Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele.

Analog man in a digital world. Uwielbia pisać o nowych technologiach – szczególnie takich, które mają realny wpływ na ludzkie życie. Podziwia ich twórców. W poszukiwaniu odpowiednich znaków szusuje palcami po klawiaturze od 2010 roku. W wolnych chwilach nie gardzi sportem i dobrą książką.

Antropolog kulturowy, którego zainteresowania oscylują wokół systematyki systemów symbolicznych i antropologii religii. Gdy akademiccy zwierzchnicy nie patrzą jest pasjonatem nowych technologii. Pisał już na takie tematy, że wstyd się przyznawać. Miłośnik kawy i papierosów. Autor książki o ateizmie, za którą jeszcze nikt go porządnie nie obraził.

Historyczka sztuki, doktorantka na Uniwersytecie Wrocławskim. Pisze o sztuce i designie do magazynów takich jak Contemporary Lynx i Label.

Z wykształcenia filolog chorwacki, z natury entuzjastka prostych form i minimalizmu w dizajnie, z drugiej strony długich metafor i zdań wielokrotnie złożonych. Koktajlu z obu dziedzin szuka w wydaniach książek dla dzieci i dorosłych.

Językowy paparazzo. Studentka filologii angielskiej, makijażystka, była dermokonsultantka. Fanka stylu Carine Roitfeld, koreańskich masaży twarzy oraz mody i kultury brytyjskiej. Dzięki temu na jej biurku można znaleźć porozrzucane albumy o modzie, azjatyckie kosmetyki i wciśnięte między długopisy zdjęcie rodziny królewskiej.

Freelancerka, znana w sieci jako Pani od PR. Przez 2 lata prowadziła w Krakowie poranne spotkania z cyklu CreativeMornings, eksplorując krakowskie środowiska kreatywne. Pasjonatka niszowych magazynów drukowanych na dobrym papierze, długich wywiadów i jogi Iyengara.

Blogerka, mobile geek, heavy smartphone user. Pracowała dla takich firm jak Accenture, Motorola, Orange czy Play. Prowadzi agencję PR Calling!, skupioną wokół firm z branży mobile, IT, new tech i start-ups.

Znajduję wartość we wrażeniowym i zmysłowym. Językowo i projektowo podejmuję próbę zamknięcia tego w formie o podobnej ciężkości i nastrojowości.

Socjolożka, PRowiec i redaktorka zafascynowana wszelakimi nowinkami technologicznymi ułatwiającymi życie. Namiętnie testuje, próbuje i samodzielnie tworzy naturalne kosmetyki pielęgnacyjne. Wrażenia opisuje na swoim blogu „W Strefie T”, www.wstrefie-t.pl.

Z wykształcenia designer, zawodowo projektuje wnętrza. Swoją pracę traktuje jak pasjonującą przygodę. Chciałaby, aby ludzie żyli pięknie i w zgodzie ze swoim „wnętrzarskim kodem”, dlatego cechą charakterystyczną projektów Magdy Fornal jest elastyczność stylistyczna, www.magdafornalwnetrza.pl

Propagatorka sekspozytywnego stylu życia, blogerka. W sieci funkcjonuje jako proseksualna. pl, a w świecie rzeczywistym uczy, w jaki sposób szczytować i jak dawać klapsy. Posiadaczka imponującej kolekcji gadżetów erotycznych i kolekcjonerka przeżyć.

Alter ego redakcji magazynu HAmag. Doskonale zna się na najnowszych trendach i wie, jak smakują niebieskie maliny. Testuje, recenzuje, poszukuje ciekawych historii. Lubi czytać książki Joanny Bator i słuchać smutnych melodii.

Jest fotografem. Zdrowym odżywianiem i medycyną alternatywną interesuje się od lat. Przetestowała wiele rodzajów diet. Wielokrotnie z powodzeniem radziła sobie z alergicznymi dolegliwościami. Najtrudniejszą okazuje się być egzema córeczki, z którą Kasia boryka się od 5 lat i jest blisko rozstrzygnięcia problemu: leeloo.photokasia.com

Specjalista feng shui biznesu. Prowadzi firmę doradczą z zakresu świadomego zarządzania i aranżacji przestrzeni oraz coachingu Just a Flow. Prywatnie mama Janka i Jagody.

Filozof, doktor nauk społecznych, założycielka Flow Agency. Genetycznie uzależniona od wprowadzania w życie nowych wizji. Zajmuje się tworzeniem i realizacją najbardziej skutecznych modeli komunikacji na styku PR i marketingu.

Z zawodu ekonomista i audytor, z doświadczenia – dziennikarka, grafik, marketingowiec i specjalista ds. PR. Lubi poznawać, czytać, próbować i tworzyć (czasem też przetwarzać np. na maszynie). Ma poczucie rytmu i humoru, szybko rozpoznaje dobry design i kiepską kuchnię. Wyszukuje dobre pomysły i ciekawe rozwiązania. Interesuje się wszystkim co wpływa na rozwój człowieka oraz jego samodoskonalenie.

Dziennikarka technologiczna, od 5 lat pisze dla portalu Gazeta. pl. Zajmuje się głównie tym, co jest na styku nowych technologii i nauk społecznych. Z ciekawością zagląda w przyszłość i cieszy się na moment, gdy dostępna już będzie turystyka kosmiczna. Nigdy nie wychodzi z domu bez smartfona i czytnika książek.

Namiętnie zbiera modowe magazyny i podróżuje w poszukiwaniu inspiracji. Studiuje historię sztuki, która pozwala jej patrzyć na świat z innej perspektywy. Marzy o tym, by na co dzień mówić po włosku, jeść gelato i czuć dolce vita.

Autor jest dyrektorem zarządzającym MineWine.pl. oraz członkiem Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Organizuje liczne degustacje i szkolenia z zakresu wiedzy o winie.

Pracuje ze słowami i obrazami.

Dziennikarka. Autorka blogów I LIKE DESIGN oraz I LIKE PHOTO. Lubi design, lubi fotografię, kocha książki.

Magda i Zosia, czyli autorki blogu kobietybiegaja.pl. Biegają od dawna, a od ponad trzech lat starają się zarazić swoją pasją również innych, głównie kobiety. Oprócz pisania organizują kobiece spotkania biegowe oraz chętnie angażują się w różnego rodzaju projekty – nie tylko biegowe.

Informacje prasowe prosimy przesyłać na adres e-mail: angelika.drygas@benchmark.pl

Dział marketingu i administracji

Sławomir Komiński – prezes zarządu
Wojciech Kiełt – wiceprezes zarządu
Sebastian Jaworski – dyrektor operacyjny
Magdalena Szmatuła – project manager
Kamil Szarzyński – project manager strefy Technologie i Przedsiębiorczość
Marta Dwornik – office manager

Informacje prawne

Nazwa firmy: Benchmark Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Wołczyńska 37, 60-003 Poznań
NIP 779-232-24-08
Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000295167. Wysokość kapitału zakładowego 2.500.000 pln