/hamag/assets/pause-pod-slajd-jpg-10945.jpeg

Zrób sobie przerwę z Pause Pod

Nawet najwięksi pracoholicy czasem muszą zrobić sobie chwilę przerwy i oderwać od biurowego pędu. Tylko jak, skoro gwar i bieg wokół nie ustają? Poznajcie Pause Pod!

Data publikacji: 12.09.2017

Codzienność to dla wielu z nas niekończący się ciąg obowiązków. Intensywne godziny w pracy wypełnione są spotkaniami i deadline'ami, a potem, kiedy marzycie już tylko o błogim relaksie na kanapie, dopada was codzienność: zakupy, pranie, gotowanie, prasowanie, sprzątanie, rachunki. Każdy z nas ma takie chwile, kiedy choć na ułamek sekundy chciałby oderwać się od tego wszystkiego i po prostu zrobić sobie przerwę. Niektórzy wtedy uciekają do wanny, inni biegają po parku. A co jeśli jesteście właśnie w biurowcu i nie możecie sobie na to pozwolić? Nadal zasługujecie na odpoczynek – chociażby z Pause Pod.

Piekielny klient od dwóch dni zadaje setki bezsensownych pytań, szefowa wszystko chce na wczoraj, a kierownik z biurka obok je wyjątkowo intensywną zapachowo sałatkę śledziową? Machnijcie na to ręką i wejdźcie na chwilę do Pause Pod, czyli miniaturowej prywatnej przestrzeni do odpoczynku. Pause Pod to niewielki namiot, idealnie dostosowany do siedzącego lub leżącego człowieka. Według twórców to przenośny pop up store dla tych, którzy potrzebują chwili przerwy. Pause Pod rozkłada się w zaledwie kilka chwil i pozwala na odcięcie się od irytujących dźwięków, a nawet wyciszenie w przyjemnej ciemności. Pomysłodawcy podkreślają, że nadaje się zarówno do medytacji, czytania, obejrzenia odcinka ulubionego serialu, jak i szybkiej drzemki.

Do tego Pause Pod idealnie wpisuje się w modną ostatnio filozofię slow, work life balance oraz mindfulness. Dzięki kompaktowym wymiarom bez problemu zabierzecie go do pracy lub na uczelnię, żeby rozładować stres i dać odpocząć skołatanym nerwom. Oprócz podstawowego namiotu do zestawu można dokupić kilka rozszerzeń, np. specjalny śpiwór na nogi, nakładkę, która wewnątrz namiotu imituje nocne niebo, a nawet specjalny wyświetlacz do kina domowego. Użyteczna może też być „minipauza”, czyli specjalna przesłona na oczy, która przy okazji wygłusza dźwięki – to opcja dla tych, którzy liczą na szybką drzemkę. Namiot jest w dodatku na tyle wytrzymały, że bez problemu można zabrać go także na biwak. Wykonano go ze specjalnej tkaniny, która nie przepuszcza światła, a przy okazji pozwala na swobodą wentylację. Dodatkowo wyposażono go w wysokiej jakości zamki i wygodne kieszenie. Cena podstawowego zestawu wynosi 99 dolarów, a za każdy z dodatkowych gadżetów zapłacicie dodatkowe 25 dolarów.

 

Źródło: PausePod / Indiegogo

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.