Xbox Stay N'Play – hotel dla graczy

Zdarzyło wam się kiedyś tak wciągnąć grę, że spędziliście nad nią całą noc? W takim razie hotel Xbox Stay N'Play to idealne miejsce dla was!

Data publikacji: 10.11.2017

Każdy zagorzały gracz z pewnością przyzna, że są takie gry, które wciągają równie mocno, co dobra książka lub serial. Wtedy zdarza się, że fabuła i rozgrywka są na tyle dobre, że potrafią przetrzymać gracza do późnych godzin nocnych lub... bladego świtu. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na beztroską rozrywkę cyfrową i całonocne granie na konsoli lub komputerze. Chyba że w pokoju w Xbox Stay N'Play, niezwykłym hotelu stworzonym przez Xboxa.

Xbox Stay N'Play to hotel stworzony dla miłośników konsoli Microsoftu – tymczasowo stanął w Sydney w Pirrama Park, jednak nie dane było cieszyć się nim zbyt długo. Hotel działał zaledwie kilka dni. Jego uruchomienie było sposobem na promocję nowego modelu firmy: Xbox One X, który ma być alternatywą gamingową dla komputerów z najwyższej półki. Widać, że premiera konsoli rozbudziła zmysły graczy, bo w Xbox Stay N'Play jeszcze przed oficjalnym otwarciem skończyły się miejsca, mimo że minimalna rezerwacja to zaledwie dwie godziny spędzone w hotelu. A co czekało na tych, którym udało się zaklepać miejsce w tym raju dla graczy?

Obsługa hotelu zadbała, by każdy z gości miał zapewnione idealne warunki do relaksu: komplet najlepszych gier do wyboru, stolik zastawiony idealnym jedzeniem, a nawet wygodną piżamkę z logo Xboxa na noce granie. W dodatku, jeśli w padzie wyczerpały się baterie lub został on uszkodzony, boy hotelowy natychmiast wymieniał go na sprawny egzemplarz. W Hotelu znajdowały się zaledwie cztery apartamenty urządzone w stylu jednej z gier: Forza Motorsport 7, Assassin's Creed Origins czy Minecraft, a w każdym znalazł się Xbox One X, 4K TV oraz zestaw słuchawek Dolby Atmos. Ci, których premiera nowego Xboxa ekscytowała na tyle, że lot do Australii był im niestraszny, mógł pocieszyć fakt, że mimo braku miejsc w pokojach można było wypróbować Xbox One X w lobby hotelu. Konsole były tam udostępnione od 8:00 do 20:00. Zważywszy na ogromne zainteresowanie akcją, Microsfot powinien przemyśleć stworzenie sieci minihoteli dla graczy – jesteśmy przekonani, że nie zabrakłoby chętnych do pogrania bez wyrzutów sumienia i narzekającej wokół rodziny.


 

Źródło: Mashable / Gamespot

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.