/hamag/assets/nivona-caferomatica-hero-jpg-12754.jpeg

Szybki sposób na 17 kaw - nowe ekspresy Nivona CafeRomatica

Nivona CafeRomatica 820 i CafeRomatica 825 to ekspresy dla prawdziwych kawoszek i kawoszy – same radzą sobie świetnie, ale też są otwarte na zmiany. O co chodzi? Ano o to, że…

Data publikacji: 16.12.2019
Nowe ekspresy do kawy mającej piętnastoletni dorobek marki Nivona zaraz po wyjęciu z pudełku pozwalają na przyrządzenie jednej z 7 różnych kaw, a do tego możesz jeszcze zapisać do 10 przepisów z samodzielnie wybranymi ustawieniami, a jest co ustawiać. CafeRomatica 820 i CafeRomatica 825 umożliwiają przede wszystkim wybranie temperatury parzenia, mocy aromatu i stopnia zmielenia ziaren.

Ekspresy Nivona CafeRomatica 820 i 825: Ty ustalasz zasady, one się ich trzymają

Te ziarna mielone są szybko i niemal bezgłośnie, dzięki nowoczesnemu młynkowi ze stali nierdzewnej. Z kolei system Aroma Balance to szansa na to, by z tych samych ziaren kawy móc uzyskać trzy odmienne profile aromatu. Nie bez znaczenia jest też regulacja czasu zaparzania oraz ciśnienia i prędkości przepływu wody, a do tego dochodzą jeszcze dwie funkcje, które docenisz szczególnie wtedy, gdy preferujesz kawy mlecze. Pierwszą z nich jest Koneser Capuccino (oferujący dwa sposoby komponowania kawy z mlekiem), drugą zaś Onetouch Spumature DuoPlus (tworzący kremową pianę)

Nivona CafeRomatica 820

Swoją doskonałą kawę (albo i dwie – bo nic nie stoi na przeszkodzie, by uzupełnić dwie filiżanki za jednym razem) wybierzesz, korzystając z dużego i czytelnego wyświetlacza na froncie. O czym jeszcze warto wspomnieć? O tym, że pojemnik na wodę ma pojemność 1,8 l, spieniacz do mleka może być automatycznie płukany, dozownik do kawy jest regulowany do wysokości 14 cm, a podstawka pod filiżankę jest podgrzewana i podświetlana. Model z numerem 825 w nazwie jest w dodatku wykonany ze stali nierdzewnej, z dodatkami chromowanymi. 

Nivona CafeRomatica 825

Ile kosztują nowe ekspresy do kawy Nivona CafeRomatica?

Czas odpowiedzieć na może nie kluczowe, ale niewątpliwie ważne pytanie, czyli: ile kosztują te nowe ekspresy do kawy. Za Nivona CafeRomatica 820 zapłacimy 3999 złotych, a cena modelu CafeRomatica 825 jest o 500 złotych wyższa. Obydwa urządzenia bez trudu znajdziesz już w polskich sklepach. Jeśli zdecydujesz się na zakup do 12 stycznia 2020 roku i zarejestrujesz się na stronie nivona-promocja.pl, to jeszcze w prezencie otrzymasz 5 kilogramów świeżo palonej kawy – prosto z wrocławskiego Etno Cafe. 

Źródło: Nivona

Zobacz także

Ekspresy do kawy / #Galeria

kamil_pytel_woskowy_ul_635.jpg

Top 10: Ekspresy ciśnieniowe

Aromatyczna mała czarna o poranku każdego dnia? Z tymi ekspresami zrobisz sobie prawdziwą kawową przyjemność!

Ekspresy do kawy / #Artykuł

classic-jpg-6841

Rozgrzewające kawy na zimę

Jak zaparzyć kawę idealną? Jaki ekspres do kawy wybrać?

Ekspresy do kawy / #News

saeco-incanto-classic-jpg-6267

Ekspresy do kawy Saeco Incanto – klasa sama w sobie

Wyglądają świetnie i jeszcze lepiej działają – poznajcie ekspresy Saeco Incanto.