/hamag/assets/pantone-slajder-jpg-5599.jpeg

Słodki Pantone

Sposób na jesienną chandrę? Czekolada!

Data publikacji: 19.10.2016

Czekolada to nie tylko wyborny smak, ale i masa endorfin. Nieważne czy mleczna, gorzka, biała albo deserowa. Czekolada niemal każdemu poprawi nastrój, szczególnie podczas jesiennych chłodów. Jeśli jest zapakowana z pomysłem to tylko dodatkowy argument, by po nią sięgnąć.

Jeśli na opakowanie zwracasz uwagę tak samo jak na produkt, zachwyci Cię pomysł agencji reklamowej BLOCD z Barcelony, która szukała niebanalnego prezentu dla klientów. Miał on jednocześnie zachwycać kreatywnością, jak i wyróżniać się w tłumie banalnych gadżetów typu kubeczki czy smycze. To trudne zadanie, o czym wie każdy z branży reklamowej, jednak BLOCD się udało. Ich pomysł jest pyszny i piękny: czekolada w wersji PANTONE. Osobom, które z grafiką nie mają za wiele wspólnego podpowiemy tylko, że PANTONE to profesjonalny system identyfikacji kolorów – podstawa pracy każdego projektanta. Co ciekawe, niezwykła czekolada ma być podarunkiem świątecznym dla klientów i partnerów agencji. Mimo że do świąt zostało jeszcze sporo czasu, BLOCD postanowiło zadziałać wcześniej, by w grudniu mieć przygotowane wszystko i pozytywnie zaskoczyć obdarowanych.

– Na Boże Narodzenie, dajemy naszym klientom i przyjaciołom coś, co odzwierciedla naszą pasję, pracę i dbałość o szczegóły, która nas charakteryzuje. Chcemy dać im coś, aby mogli podzielić się tym z rodziną – o pomyśle opowiada sama agencja. Ponieważ specjalizuje się w projektowaniu i grafice, czekolada w stylu PANTONE jest idealnym prezentem, doskonale wpisującym się w branżę, a jednocześnie na tyle uniwersalnym, by trafić w gusta wielu różnych osób. Przygotowana przez BLOCD czekolada ma nie tylko różne kolory: od białej podpisanej „Snow White”, przez karmelowe odcienie w stylu „Sandy Beige” po ciemnobrązową, gorzką. Każda czekoladka ma też inny smak, a ich kolory odpowiadają oczywiście poszczególnym kolorom PANTONE W minimalistycznym, nowoczesnym pudełeczku każdy znajdzie 6 różnych czekoladek. Samo pudełko przypomina próbnik kolorystyczny PANTONE. Ten pomysł szalenie nam się podoba – zamiast kolejnej smyczy na klucze lub długopisu z logo, poprosimy wszystkie agencje, by brały przykład z BLOCD!
 

Źródło: BLOCD

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.