/hamag/assets/h-the-frame-hero-jpg-13112.jpeg

Polacy wybierają telewizor w stylu skandynawskim

Samsung The Frame TV w stylu skandynawskim króluje w Polsce. Tak wynika z danych, jakimi podzielił się z nami producent.

Data publikacji: 06.08.2021

Samsung The Frame to telewizor niczym dzieło sztuki

Telewizor od dekad jest elementem wystroju salonu, ale projektując The Frame Samsung udowodnił, że nie musi chodzić o to, by go jak najskuteczniej wkomponować w otoczenie, lecz on sam w sobie może być ozdobą. Jego charakterystycznym elementem jest ramka, którą można dobrać do swoich upodobań, a w razie takiej woli – wymienić na inną. Gdy powiesi się taki TV na ścianie, niemal nie można odróżnić go od obrazu. 

„Samsung The Frame to telewizor, który wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem. Jako przedstawiciel linii ekranów Samsung Lifestyle odpowiada na konkretne potrzeby widzów, a jednym z jego znaków rozpoznawczych jest Design Obrazu. Dzięki niemu prezentuje się niczym dzieło sztuki w domowej kolekcji” – zachwala producent.

Polacy stawiają na skandynawski minimalizm

W kwestii estetyki Polki i Polacy od dłuższego czasu stawiają na minimalizm w stylu skandynawskim. Widać to też w wynikach sprzedaży telewizora Samsung The Frame. Najczęściej wybierana wersja ramki to właśnie nowoczesna w kolorze jasnego drewna – zdecydowało się na nią aż 47 proc. kupujących. 

Samsung The Frame

Jakie są inne warianty? Wśród nowoczesnych mamy jeszcze ciemne drewno i biel, a wśród klasycznych – kolor biały i ceglany. To te pierwsze cieszą się jednak zdecydowanie większą popularnością – to je właśnie wybiera 4 na 5 nabywców telewizorów Samsung The Frame. 

Wygląd jest ważny, ale to po prostu dobry telewizor

Oprócz charakterystycznych ramek Samsung The Frame to także Dopasowany Uchwyt (dzięki któremu telewizor wisi przy samej ścianie), Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem (czego chyba tłumaczyć nie trzeba), bardzo dobra jakość obrazu (wspomnijmy tylko o rozdzielczości 4K, obsłudze HDR i 100% Natężeniu Kolorów) oraz Tryb sztuka. 

Na koniec wspomnijmy o trwającej do końca roku promocji, w której możesz wygrać wybrane przez siebie ramki. Jeśli kupisz telewizor The Frame z rocznika 2021, zarejestrujesz go w ciągu 21 dni na stronie promocja-theframe.samsung.pl i napiszesz opinię o nim na jednej ze stron biorących udział w akcji, możesz zostać jednym ze zwycięzców. 

Źródło: Samsung

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.