/hamag/assets/h-samsung-lifestyle-hero-jpg-13118.jpeg

Telewizor dopasowany do Twojego stylu życia

Projektując swoje urządzenia spod znaku Lifestyle TV firma Samsung chce dopsować się do Twojego stylu życia. I robi to w bardzo ciekawy sposób.

Data publikacji: 10.09.2021

Samsung The Frame jak obraz

The Frame jest Ci już pewnie doskonale znany. Możesz jednak nie wiedzieć, że telewizor, który na ścianie trudno jest odróżnić od obrazu, doczekał się w tym roku nowej wersji. Oferuje jeszcze wyższą jakość obrazu, jest jeszcze smuklejszy, ma 12 razy więcej pamięci na zdjęcia, a do tego wykorzystuje najnowsze technologie. Dzięki temu może pochwalić się 100% Natężeniem Kolorów, wysokim kontrastem i trybem, w którym parametry wyświetlania same dostosowują się do tego, jakie warunki oświetleniowe panują aktualnie w Twoim pokoju. Jeśli sztuka i minimalizm to właśnie to, co lubisz, to jest to propozycja dla Ciebie. 

Samsung The Frame

Designerski Samsung The Serif

Dla tych, którzy cenią sobie dizajn z charakterem, powstał z kolei The Serif. Zaprojektowali go słynni na całym świecie bracia Bouroullec, biorąc sobie za punkt odniesienia kształt litery „I” z szeryfami. Efekt robi niesamowite wrażenie i to niezależnie od tego, z której strony i pod jakim kątem patrzy się na ten telewizor. Poza tym jednak, że wyróżnia się stylistyką, to wciąż wyśmienity sprzęt, oferujący obraz o wysokiej jakości – z żywymi kolorami, wysokim kontrastem i nienaganną szczegółowością. 

Samsung The Serif

Samsung The Sero dla fanów TikToka

Jeżeli to nie telewizja, ani nawet serwisy pokroju Netfliksa, są tym, co najbardziej lubisz oglądać, to być może opcją dla Ciebie jest The Sero. To telewizor stworzony z myślą o nowym pokoleniu, dla którego naturalny jest pionowy format materiałów wideo. Sekret tkwi w tym, że jego ekran obraca się właśnie o 90 stopni, aby umożliwić wygodne oglądanie takich treści. Na prawdziwą magię możesz liczyć, jeśli korzystasz ze smartfona firmy Samsung – wtedy ekran będzie się obracać automatycznie, dostosowując się do trzymanego w Twoich dłoniach telefonu. 

Samsung The Sero

Outdoorowy Samsung The Terrace

A jeśli lubisz (albo myślisz, że możesz polubić) oglądanie telewizji na świeżym powietrzu, to dla Ciebie właśnie powstał The Terrace. To telewizor, na którym wrażenia nie robi ani deszcz (bo jest wodoszczelny), ani słońce (bo ma antyrefleksyjną powłokę ekranu), ani nawet owady. To idealna opcja, by uprzyjemnić sobie grilla w weekend czy też zebrać wszystkich znajomych i wspólnie obejrzeć meczyk w przydomowym ogródku. 

Samsunng The Terrace

A może projektor Samsung The Premiere?

Najnowszym spośród lajfstajowych urządzeń Samsunga jest natomiast The Premiere – nie telewizor, lecz projektor, ale oferujący tę samą funkcjonalność co tradycyjny odbiornik. Ma tuner DVB-T2, więc możesz oglądać telewizję i ma też system Smart TV, więc bez problemu uruchomisz Netfliksa czy YouTube’a. Co więcej, dzięki technologii Ultra Krótkiego Rzutu, możesz umieścić go niemal przy samej ścianie, a i tak cieszyć się obrazem o przekątnej 100 (a nawet 130) cali. Rozdzielczość 4K sprawi, że wszystkie szczegóły będą dobrze widoczne, a Potrójny Laser – że kolory będą wyglądać realistycznie i żywo. Wisienką na torcie są mocne głośniki, dzięki którym nie musisz podłączać żadnego dodatkowego nagłośnienia.

Samsung The Premiere

Źródło: Samsung

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.