/hamag/assets/philips-steam-go-slider-jpg-2363.jpeg

Philips Steam&Go – prasowanie bez rozkładania deski

Szybkie i wygodne prasowanie? Tylko z parownicą.

Data publikacji: 09.05.2016
Philips Steam&Go to parownica do ubrań – urządzenie znane też jako ręczny steamer. Umożliwia szybkie i komfortowe prasowanie ubrań – bez deski i całego towarzyszącemu tej czynności przygotowania.

Wystarczy 45 sekund, by parownica Philips Steam&Go została nagrzana i była gotowa do działania. Napełnianie wodą (także kranową) zbiornika jest ponadto ułatwione, ponieważ ten ostatni może być odłączony od reszty urządzenia. Najważniejsze jednak, że steamer nie wymaga deski do prasowania – wygładzanie ubrań możliwe jest zarówno w poziomie, jak i w pionie. Nie trzeba nawet zdejmować odzieży z wieszaków. Producent zadbał o ergonomiczną, dobrze leżącą w dłoni konstrukcję, co jeszcze bardziej poprawia komfort prasowania.

Parownica Philips Steam&Go

Parownica Philips Steam&Go została wyposażona w pompkę elektryczną, która gwarantuje ciągły strumień pary. To oznacza sprawne i bezproblemowe usuwanie wszelkich zagnieceń. Co więcej, jak wykazały badania zewnętrznego laboratorium, gorąca para jest w stanie zlikwidować nawet 99,9 proc. bakterii na ubraniach. Para wodna usuwa również nieprzyjemne zapachy z odzieży – między innymi papierosów, potu oraz jedzenia.

Philips Steam&Go to parownica bezpieczna dla delikatnych tkanin, w tym dla jedwabiu. Z dołączonej do zestawu szczotki warto zaś skorzystać podczas prasowania grubszych ubrań, a więc między innymi płaszczów. Element ten gwarantuje bowiem głębsze wnikanie pary, co przekłada się na dokładniejsze odświeżenie tkaniny.

Na koniec, przyjrzyjmy się jeszcze aspektom technicznym i liczbom. Pojemność zbiornika na wodę parownicy Philips Steam&Go wynosi 60 mililitrów, moc urządzenia to 1200 watów, a wydajność stałej dystrybucji pary sięga 24 gramów na minutę. Niewielka waga steamera (nieco ponad pół kilograma) oraz długi przewód zasilający (2 metry) zapewniają wygodną obsługę w różnych warunkach. Dzięki swojej charakterystyce i dołączanej do zestawu torby Steam&Go sprawdzi się także podczas podróży.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny - Beurer KS 19 Breakfast

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.