/hamag/assets/para-slajder-960-jpg-3822.jpeg

Para w służbie garderoby

Przyjemne prasowanie w zasięgu Twojej ręki!

Data publikacji: 29.07.2016

Każda z nas marzy o szybkim i bezproblemowym prasowaniu, nawet tych najtrudniejszych materiałów i ubrań, jak na przykład plisowana spódnica. A gdyby tak dodatkowo uzyskać możliwość skutecznego odświeżania delikatnych tkanin?

Delikatne tkaniny – która z nas ich nie posiada. Przewiewne materiały, lekkie i subtelne, ubrania z aplikacją i swetry, które niekoniecznie nadają się do prania, a raczej do odświeżenia – jak sobie z nimi radzić? Philips ma na to sposób – ręczną parownicę Steam&Go!

Parownica, bez ryzyka przypalenia, radzi sobie z odświeżeniem i rozprostowaniem zagnieceń na ubraniach, które mają różne zdobienia, falbanki, drobne plisy lub są wykonane z najdelikatniejszych materiałów. Ale to tylko początek jej możliwości. Steamerem można odświeżyć tapicerkę mebli, kotary, flauszowy płaszcz lub grubą marynarkę. Grubsze tkaniny dodatkowo można przeczyścić dołączoną szczotką, która zbawiennej parze pomoże wniknąć jeszcze głębiej.

To także niesamowity komfort użytkowania – nie musisz używać deski do prasowania. Wystarczy, że użyjesz Steamera na powieszone na wieszaku ubranie, a para wniknie w materiał i dotrze do jego wnętrza. Urządzenie nie wyświeca ubrań i nagrzewa się w czasie krótszym niż 1 minuta. To bardzo proste!

Innym rozwiązaniem będzie żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare. Wyposażone zostało w stopę z doskonałym poślizgiem, które nie przypala tkaniny. Technologia OptimalTemp sprawia, że żelazko samo dostosowuje temperaturę do danego materiału, swobodnie przechodzi z lnu do jedwabiu bez konieczności regulacji temperatury! Inteligentny procesor kontroli utrzymuje stopę żelazka w stałej, optymalnej temperaturze.

Żelazko z generatorem pary radzi sobie z najtrudniejszymi zagnieceniami, a do tego prasuje dwa razy szybciej niż tradycyjne modele. Tutaj również producent zapewnił opcje prasowania w pionie! Jakie jeszcze innowacje cechuje Philips PerfectCare? Rzadsze uzupełnianie wody oraz funkcję OptimalTemp, która uchroni ubranie, jeśli przypadkowo położysz rozpalone żelazko na tkaninie.

 

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.