Niezwykle funkcjonalny budzik świetlny Beurer WL 90

Beurer WL 90 to przede wszystkim budzik, ale spełnia także inne role.

Data publikacji: 03.03.2017
W ostatnich latach bardzo rozwinęła się branża smartfonów. Do tego stopnia, że zastępują nam one wiele urządzeń, także tych z kategorii szeroko pojętego małego AGD do domu. Kto dziś używa bowiem na przykład klasycznych budzików? Nie cieszą się one raczej szczególnie dużym zainteresowaniem, ale nieco inaczej może być z bardziej zaawansowanymi modelami, takimi jak chociażby Beurer WL 90.

Sam producent określa Beurer WL 90 mianem urządzenia 4 w 1. Może ono budzić nas ze snu (na różne sposoby), ale także emitować delikatne, nastrojowe światło, zastępować lamkę nocną oraz pełnić rolę radia. Naprawdę sporo, a dodatkowo skorzystać można tutaj z opcji parowania Beurer WL 90 ze smartfonem, co jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność omawianej konstrukcji.

Najwięcej miejsca poświecić wypada podstawowej funkcji wybudzania użytkownika ze snu. Beurer WL 90 oferuje w tym względzie między innymi naturalną pobudkę dzięki stopniowemu rozjaśnianiu światła. Poza tym skorzystać można z opcji budzenia radiem, sygnałem budzika (10 melodii do wyboru) lub nawet własną muzyką odtwarzaną ze smartfona (streaming Bluetooth). Producent pokusił się przy tym o dodatkowe opcje – drzemkę 1-30 minut oraz funkcję Dobranoc.

Beurer WL 90

Funkcja emitowania nastrojowego światła pozwala na ustawienie dowolnej barwy z 256 odcieni i umileniu sobie na przykład wieczoru. Przydać może się też możliwość wykorzystania Beurer WL 90  jako lampki, chociażby do czytania. Tym bardziej, że poziom jasności regulować można z poziomu smartfona, poprzez odpowiednią aplikację – Beurer LightUp. Wbudowane radio pozwala zapamiętać do 10 stacji.

Beurer WL 90

Beurer WL 90 posiada dwa wbudowane głośniki o mocy 3W. Przydatnym rozwiązaniem może okazać się dla wielu osób możliwość ładowania smartfona poprzez wbudowany port USB.

Źródło: Beurer

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.