Miłość w małym palcu

Oto idealny pierścionek dla zakochanych

Data publikacji: 24.08.2016

Miłość i technologia, to wbrew pozorom dobrana para. Innowacje technologiczne i różnorodne gadżety od lat zbliżają ludzi. Nie trzeba daleko szukać, by znaleźć na to dowody: idealnym przykładem jest Tinder i inne portale randkowe. To jednak nie wszystko – wszelkie komunikatory umożliwiające tanią i szybką pogawędkę czy video rozmowę z ukochanym, pozwalają pozostać w kontakcie z najdroższymi osobami, nawet mimo sporych odległości. Kolejnym krokiem jest projekt startupu od The Touch.

Pierścionki HB co prawda nie umożliwią rozmowy, ale za to... prześlą bicie serca drugiej połówki, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. To zupełnie nowy poziom poczucia bliskości, którego nie zapewni mail, sms ani chat. Pierścionki HB wyglądają niepozornie: wykonane z nierdzewnej stali z opcjonalnym dodatkiem wyjątkowo odpornego na zarysowania różowego złota, prezentują minimalistyczną elegancję. Dodatkowo pokryte są specjalną powłoką wykonaną z kryształów szafiru, która uchroni biżuterię przed uszkodzeniami i zarysowaniem. To drugi co do odporności materiał dostępny na ziemi! Widać, że twórcy poważnie podeszli do trwałości uczuć i reprezentującą ją biżuterię. Poza tym, HB Rings posiadają nietypowy jak na takie akcesorium dodatek: łącze Bluetooth, które bezproblemowo połączy się ze smartfonem, by przekazać drugiej osobie bicie twojego serca.

Wystarczy tylko delikatnie popukać w założony HB Ring, by specjalne sensory zmieniły zwykły pierścionek w prawdziwie romantyczne doznanie. Jak żartują sami twórcy, koniec z pierścionkami, które jedynie symbolizują połączenie dwóch serc – dzięki technologii od The Touch to powiedzenie może być odebrane dosłownie. Dodatkowo, do pierścionków można zamówić eleganckie ładowarki, przypominające jubilerskie pudełeczka. Sam pierścionek wytrzyma bez ładowania do 14 godzin. W zależności od wersji, biżuteria The Touch ma gwarancję do 10 lat, a ceny wahają się od 600 do 3 tys. dolarów za parę – najdroższa jest limitowana edycja z różowym złotem i stworzono jedynie 50 par HB Rings z tym kruszcem. Zestawy można zamawiać przez stronę internetową The Touch. Kto z Was marzy o takich obrączkach?

 

Źródło: The Touch

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.