Makita DDF459RMJ usprawni drobne prace w domu i ogrodzie

Wiertarko-wkrętarka potrafi być naprawdę przydatna. Zwłaszcza, jeśli jest tak dobrze wykonana jak Makita DDF459RMJ.

Data publikacji: 21.03.2017

Niektórzy dostają gorączki na myśl o nawet drobnym remoncie. Co więcej, nie po drodze im chociażby z mało wymagającymi pracami w domu czy ogrodzie. Być może jednym z powodów jest brak odpowiednich narzędzi, a przecież te nie zawsze kosztują wiele, a jednocześnie często bywają naprawdę funkcjonalne. Spójrzcie chociażby na Makita DDF459RMJ.

To wiertarko-wkrętarka, dzięki której wiele zadań można będzie wykonać bez większego wysiłku i pomocy fachowców. Urządzenie doskonale nadaje się do wiercenia otworów zarówno w stali jak i drewnie, a także do wkręcania wkrętów. Regulacja momentu obrotowego umożliwia precyzję prac, to także gwarancja bezpieczeństwa materiałów i samego narzędzia. Pierwszy bieg to 0-400obr./min, a drugi już 0-1500obr./min. Nie zabrakło oczywiście bardzo przydanej opcji, jaką jest zmiana kierunku obrotów.

Producent zastosował tutaj silnik bezszczotkowy, który zapewnia nie tylko wysoką sprawność, ale jednocześnie także długą żywotność wiertarko-wkrętarki. Zwłaszcza, że podzespoły przekładni wykonane zostały z metalu. Maksymalna średnica wiercenia w stali wynosi tutaj 13mm. W przypadku drewna otwór może być już zdecydowanie większy – 38mm średnicy.

Makita DDF459RMJ

Na uwagę zasługuje bardzo wysoka ergonomia, jaką cechuje się Makita DDF459RMJ. Urządzenie korzysta z zasilania akumulatorem litowo-jonowym 18V 4.0Ah. Brak przewodu pozwala na wygodne manewrowanie nawet w trudniej dostępnych miejscach. Tym bardziej, że wymiary całej konstrukcji są stosunkowo kompaktowe, a waga wynosi tylko 1,7 kg. Nie bez znaczenia jest też rękojeść pokryta gumowym, antypoślizgowym materiałem, co pozwala na bardzo pewny chwyt.

Warto zaznaczyć, że wiertarko-wkrętarka Makita DDF459RMJ sprzedawana jest w bardzo atrakcyjnym zestawie. Producent oferuje ją w praktycznej walizce, w której znajdują się także dwa akumulatory oraz ładowarka.

Źródło: Makita

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.