/hamag/assets/kofiup-slider-jpg-3651.jpeg

KofiUp – kawiarniana rewolucja

Płać mniej za kawę i odkrywaj nowe lokale w swojej okolicy.

Data publikacji: 22.07.2016
Popołudniowa kawa ze znajomymi – czy może być coś przyjemniejszego? No właśnie! Niestety takie wypady, choć bardzo sympatyczne, mają nieco mniej przyjemny finał. Rachunki w kawiarniach potrafią bowiem przyprawić o ból głowy. Nie musi tak jednak być – dzięki aplikacji KofiUp możesz nie tylko zaoszczędzić, ale też poznać interesujące lokale w Twojej okolicy. Nieskorzystanie z takiej okazji byłoby ogromnym błędem.

KofiUp to aplikacja mobilna, która ma wbudowaną mapę miasta (na razie działa w Warszawie, Trójmieście i Białymstoku), a na niej – zaznaczone partnerskie, niezależne kawiarnie (w postaci ikonek zielonych kubków). Wizyta w każdej z nich honorowana jest rabatem na kawę. Dzięki korzystaniu z tej apki możesz wraz ze znajomymi poznać wiele ciekawych miejsc w swoim mieście, a przy okazji poważnie zaoszczędzić (nawet 50 procent).

Zabawę z aplikację KofiUp zaczynamy oczywiście od jej pobrania (na smartfona z Androidem lub iOS). Następnie należy opłacić jeden z pakietów Basic (zawierający Espresso, Americano, Śniadaniową i Herbatę) lub Premium (Cappuccino, Flat White, Latte, Double Espresso i inne) w jednym z trzech wariantów: 5 kubków, 10 kubków lub nielimitowany. Wówczas udając się do wybranej kawiarni nie płacisz nic, wszystko jest już z góry opłacone.

Jedną z idei aplikacji KofiUp jest promowanie nienależących do żadnych sieci, ale (a może: tym bardziej) zdecydowanie zasługujących na wizytę kawiarni. Następnie, jeśli jesteśmy zadowoleni, możemy oddać pozytywny głos na konkretny lokal i tym samym zachęcić inne osoby do jego odwiedzenia. Istnieje również możliwość zaproponowania innych kawiarni – dzięki temu baza ciągle się rozrasta.

KofiUp

– Chcemy zbudować największą w Polsce wirtualną sieć niezależnych kawiarni, zebranych w jednym miejscu: w aplikacji KofiUp – zapowiedział współtwórca aplikacji, Robert Gajek.

Źródło: KofiUp

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.