/hamag/assets/karcher-sv-7-premium-slider-jpg-7403.jpeg

Karcher SV 7 Premium – para 1:0 brud

Parownica to urządzenie, które pozwoli poradzić sobie nawet z największymi zabrudzeniami na podłogach.

Data publikacji: 23.01.2017
Aby cieszyć się nienagannie lśniącą podłogą w mieszkaniu, najczęściej trzeba wykorzystać przynajmniej dwa urządzenia (na przykład odkurzacz i mop) i poświęcić na to sporo czasu. Parownica Karcher SV 7 Premium to najlepszy dowód na to, że czyścić da się szybciej i sprawniej. Jak to jest w ogóle możliwe?

Karcher SV 7 Premium (1.439-420.0) to parownica, czyli urządzenie przypominające typowy odkurzacz, ale wykorzystujące do czyszczenia parę wodną. Podczas jednego przejścia roboczego sprzęt nanosi i odsysa parę, pozostawiając podłogi idealnie czyste. Rozwiązanie to gwarantuje skuteczność, nieprzeciętną szybkość oraz wysoki poziom ekologiczności i ekonomiczności, jako że nie trzeba podczas sprzątania korzystać z jakiejkolwiek chemii.

Parownica Karcher SV 7 Premium zbiera suche śmieci i jednocześnie czyści podłogi parowo. W zależności od tego, jak bardzo są zabrudzone, możesz skorzystać z jednego z 4 poziomów siły ssania oraz jednego z 5 ustawień wydatku pary. Ta pierwsza regulacja odbywa się z poziomu rękojeści, druga zaś na samym urządzeniu. Istotną zaletą tego urządzenia jest również wieloetapowy system filtracji, na który składają się woda i mikrofiltr HEPA. Wszelkiego typu pyłki, roztocza czy zarodniki grzybów są więc skutecznie zatrzymywane.

Parownica Karcher SV 7 Premium

Dysza podłogowa w SV 7 Premium jest dość szeroka i wygodna w użytkowaniu. Funkcjonalność parownicy firmy Karcher nie kończy się jednak na czyszczeniu posadzki. Dzięki dodatkowym akcesoriom urządzenie umożliwia także skuteczne czyszczenie powierzchni szklanych, takich jak okna czy lustra, jak również umywalek i kranów oraz tapicerki. Ergonomiczna konstrukcja, na czele z długim wężem i wysokim uchwytem, gwarantuje zaś maksymalny komfort sprzątania. Nie zabrakło też blokady, która chroni przed przypadkowym uruchomieniem, na przykład przez dziecko.

Źródło: Karcher

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.