/hamag/assets/gracz-slajder-1-jpg-5812.jpeg

Grać całym sobą

Oto wymarzony kostium gracza.

Data publikacji: 28.10.2016

Gra bez ekranów i klawiatury? Maksymalne wcielenie się w postać? To marzenie każdego gracza. Możliwe, że już niedługo będzie na wyciągnięcie ręki. A to za sprawą SuperSuit. Pierwszej konsoli, którą... nosisz na sobie.

Design SuperSuit przypomina nieco zabawkową zbroję, jednak jego możliwości to coś więcej niż przebranie na Halloween. To pierwsza tego typu konsola, która pozwala przenieść grę z monitorów wprost na ulicę lub twojego ogródka. Jak sama nazwa wskazuje, SuperSuit pozwala odkryć w sobie supermoce, którymi wpływasz na otoczenie. Wszystko dzięki niesamowicie zaawansowanemu algorytmowi rozpoznawania gestów. Zestaw składa się z tarczy oraz rękawiczek, które w połączeniu z odpowiednimi ruchami uwalniają daną supermoc. Dodatkowo można uruchomić także Superbota, który normalnie spoczywa wczepiony w tarczę. Pomaga on graczowi w niektórych wyjątkowo trudnych misjach. Rękawice za to pozwalają m.in. „strzelać” z laserów, które odbijają się od płaskich powierzchni. Kolejną mocą jest tworzenie tarczy ochronnej lub elektrycznej fali uderzeniowej. A co najważniejsze, SuperSuit nie wymaga połączenia z Wi-fi, smartfonem, Bluetoothem lub innymi tego typu urządzeniami. Można z nim grać wszędzie, także w multiplayerze, bo urządzenia od razu się rozpoznają.

Kształt zbroi łatwo dopasowuje się do każdej sylwetki: dorosłego lub dziecka. Na konsolę wgranych jest 15 gier, jednak z biegiem rozgrywki, można odblokować kolejne, a także otrzymać specjalne bonusy i upgrade’y. Litowo-jonowa bateria wytrzymuje wyjątkowo długo, pozwala zatem na wiele godzin rozgrywki poza domem, bez konieczności ładowania. W dodatku kombinezon jest wyjątkowo lekki, a jego noszenie nie jest uciążliwe. Pomimo, że do samej rozgrywki nie trzeba telefonu, to aplikacja na komórkę rozszerza możliwości konsoli poprzez zbieranie punktów, nakładkę fitness oraz opcję zakupienia kolejnych gier. Możliwe jest także wybranie takiego zestawu, by odzwierciedlał gust i charakter gracza: twórcy SuperSuit zaplanowali wiele kolorów poszczególnych części oraz dodatkowych nakładek, by kombinezon stał się naprawdę wyjątkowy. Zestaw dwóch SuperSuit w opcji early bird to koszt około 300 dolarów. Musimy przyznać, że pomysł jest intrygujący.


Źródło: Indiegogo

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.