/hamag/assets/gotie-slajd-jpg-11501.jpeg

Gotie – jesienne nowości

Gotie promuje ciekawe produkty z segmentu AGD i przekonuje nas, że wysoka jakość może iść w parze z nietuzinkowym designem.

Data publikacji: 31.10.2017

GOTIE jest polską marką, a produkty sygnowane logo firmy wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością. Co znajdziemy w portfolio? Sprzęty AGD pod markami własnymi – Gotie, TopJuicer oraz PerfectAir. Urządzenia kuchenne – blendery, wyciskarki, czajniki, miksery, oczyszczacze i nawilżacze powietrza, suszarki, radiobudziki i lusterka.

Wśród bestsellerów marki wyróżnia się wyciskarka wolnoobrotowa Evergreen. Jej sekret tkwi w wolnych obrotach: im niższa jest ich wartość, tym delikatniej wyciskane są owoce i warzywa i tym więcej wartości odżywczych zostaje zachowanych. Mniej obrotów to zdrowsze soki. Kolejne zalety tego produktu to intuicyjne, podświetlane ikony panelu sterowania, które pozwalają na wybór jednej z ośmiu funkcji. Dotykowe przyciski reagują już na lekkie muśnięcie palcem. Do tego wszystkiego system antywibracyjny zapewnia niski poziom hałasu. Dwa sita pozwalają na wybór między przejrzystym i klarownym sokiem, a gęstym musem. Zajrzyjcie do Akademii Soków.

Innym cieszącym się popularnością produktem jest blender ręczny GHB-1000. Został wyposażony w silnik prądu stałego o mocy 1000 W oraz w pełny zestaw akcesoriów, niezbędnych w każdej kuchni. Dodatkowo posiada system mocowania końcówek miksujących w standardzie one-click. Całości dopełnia niebieskie podświetlenie LED na rączce.

Trzecim produktem, który warto wziąć pod uwagę podczas zakupów jest nawilżacz powietrza GNA-250. Zbiornik o pojemności 5,8l i wysoka wydajność gwarantują skuteczne nawilżenie pomieszczeń o powierzchni do 20 m2 oraz długie działanie bez potrzeby częstego uzupełniania wody – do 30 godzin pracy. Gdy zabraknie płynu urządzenie poinformuje o tym za pomocą sygnału dźwiękowego oraz ikony na wyświetlaczu. Nawilżacz GNA-250 wyposażony jest w higrometr wskazujący aktualny poziom wilgotności powietrza oraz higrostat, umożliwiający osiągnięcie i utrzymanie zadanej wilgotności. Wystarczy podać wartość docelową, a urządzenie automatycznie przerwie pracę po jej osiągnięciu i wznowi, jeśli poziom wilgotności się obniży. Za sprawą funkcji ciepłej mgiełki nawilżacz podgrzewa i sterylizuje wodę. Podgrzana para wodna znacznie efektywniej rozprzestrzenia się w pomieszczeniu, a sterylizacja gwarantuje, że do powietrza nie dostaną się żadne mikroorganizmy. Poza tym ciepła mgiełka pomocna jest przy inhalacjach i problemach z górnymi drogami oddechowymi. Dostępne są trzy poziomy temperatury. Produkt posiada specjalną szufladkę na olejek eteryczny, co pozwala na stosowanie aromaterapii.

 

 

Źródło: Gotie

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.