/hamag/assets/gorenje-imc1200b-slider-jpg-7281.jpeg

Gorenje IMC1200B - wydajna kostkarka do lodu

Gorenje IMC1200B jest stosunkowo niewielka, ale bardzo wydajna i prosta w obsłudze.

Data publikacji: 18.01.2017
Większość osób lubiących zimne drinki i napoje dodaje do nich kostki lodu. Problem w tym, że przygotowywanie ich w zamrażarce nie jest szczególnie wygodne. Warto sięgnąć po mniejsze, specjalnie przygotowane pod tym kątem urządzenie AGD –  kostkarkę do lodu. Najlepiej taką o odpowiedniej funkcjonalności i wysokiej jakości wykonania.

Dobrym przykładem jest Gorenje IMC1200B. Urządzenie pozostaje zawsze gotowe do działania, a jednocześnie cechuje się wysoką wydajnością. Jest w stanie wytworzyć do 12 kg świeżego lodu dziennie. Bez wątpienia wystarczy na co dzień, świetnie sprawdzi się też podczas spotkań z przyjaciółmi czy rodziną. Koktajle i drinki, nawet w dużej ilości, będą zawsze należycie schłodzone.

Podobać może się tutaj także szybkość działania urządzenia. Wystarczy około 10 minut jego pracy, by móc sięgnąć po pierwsze 10 kostek lodu. Na następnych 50 można liczyć po godzinie.

Gorenje IMC1200B

Obsługa Gorenje IMC1200B nikomu nie sprawi problemu. Wbudowany pojemnik na wodę mieści 2,2 litra, a wskaźnik jej poziomu i wypełnienia pojemnika z kostkami w odpowiednim momencie sygnalizuje zbyt małą ilość wody lub brak miejsca na kostki lodu. Wystarczy zadbać o odpowiednią ilość wody, wybierać preferowany rozmiar kostek lodu – mały lub duży, a następnie uruchomić urządzenie i czekać na efekty jego pracy.

Co ważne, kostkarka jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Producent zadbał o odpowiednie odprowadzenie wody z podstawy, tak aby dało się ją łatwo opróżniać. Wnętrze można natomiast po prostu przetrzeć szmatką.

Gorenje IMC1200B  to przy tym kostkarka bardzo lekka (waży około 10 kg) i poręczna (ma wymiary 24,4 × 31,5 × 37,3 cm). Dzięki ładnie wykonanej obudowie świetnie sprawdzi się jako element wystroju kuchni, ale poręczne gabaryty zachęcają do zabierania jej chociażby na kemping.

Źródło: Gorenje

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!