/hamag/assets/meble-slajder-960-jpg-3878.jpeg

Finezyjne meble ze szkłem Murano

Znamy już najnowszą kolekcja mebli Reflex w Galerii Heban.

Data publikacji: 01.08.2016

Najświeższa kolekcja mebli marki Reflex zaprezentowana podczas targów Salone Del Mobile pojawiła się w ofercie warszawskiej Galerii Ekskluzywnych Mebli Heban. To dopracowane w każdym detalu perełki z mistrzowskim łączeniem szkła Murano.

Podczas Salone Del Mobile 2016 firma Reflex zaprezentowała pełne finezji meble formą nawiązujące do stylu art deco i modernizmu. Eleganckie linie, dynamiczne kształty, zaokrąglenia, obłości i łagodne skosy – to główne cechy tej kolekcji.

Producent zdecydował się połączyć rozmaite materiały, takie jak szlachetne drewno, skóra, miedź i marmur ze szkłem Murano oraz Mesh. W tapicerowanych meblach zobaczymy przestrzenne pikowania skóry i materiałów obiciowych. Szklane nóżki i podstawy w bufetach, kredensach i sekretarzykach dodają finezyjnej lekkości. Szkło pojawia się także w blatach stołów, zaokrąglonych narożnikach, ale też podstawach i nogach (np. w kształcie damskiej szpilki). Meble zostały podświetlone lampkami LED i pełnią także funkcję dodatkowego źródła światła.

Uwagę przykuwają lampy składające się z wielu mniejszych elementów, wyglądające niczym płatki kwiatów, bańki mydlane lub skrzące się kryształki minerałów – wykorzystano tu najnowsze technologie oświetleniowe LED i lustrzane struktury. Nawet lustra marki Reflex są niezwyczajne – przypominają... zmąconą taflę wody!

Cechą mebli włoskiej marki Reflex jest ponadczasowa elegancja, dopracowanie każdego detalu oraz funkcjonalność, bez której trudno byłoby z nich komfortowo korzystać.

 

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.