/hamag/assets/diirt-devil-m319-0-slider-jpg-9235.jpeg

Efektywne czyszczenie parą z Dirt Devil M319-0

Dirt Devil M319-0 to wielofunkcyjne urządzenie parowe, które znacząco ułatwia usuwanie ciężkich zabrudzeń.

Data publikacji: 04.05.2017
Nie lubimy sprzątać, zwłaszcza jeśli trzeba uporać się z ciężkimi zabrudzeniami. Na szczęście w ich usuwaniu pomagają nam urządzenia AGD o coraz większych możliwościach. Z pewnością zaliczać można do nich Dirt Devil M319-0.

To wielofunkcyjne urządzenie parowe, przy pomocy którego można zdecydowanie mniejszym nakładem sił zadbać o czystość w domu lub mieszkaniu. Urządzenie cechuje się mocą 1500 W, dzięki czemu jest w stanie wytwarzać parę o ciśnieniu 2,6 bar i temperaturze 100 stopni Celsjusza. Nie trzeba chyba dodawać, że zapewnia to świetną efektywność.

Pojemność zbiornika na wodę wynosi tutaj 1 litr, a pojemność zbiornika na detergent 0,250 litra. Nie pojawia się zatem konieczność ich częstego uzupełniania. Czas nagrzewania sięga 7 minut i właśnie po takim czasie Dirt Devil M319-0 gotowy jest do pracy.

Dirt Devil M319-0

Wypada zaznaczyć, iż przy pomocy Dirt Devil M319-0 czyścić można nie tylko podłogi, ale także szereg innych miejsc. Urządzenie idealnie sprawdza się podczas usuwania zabrudzeń z płytek na ścianie w łazience, pod prysznicem, a nawet przywracaniu nienagannego wyglądu zlewom czy toaletom. W zestawie znajdujemy bowiem nie tylko nakładkę z mikrofazy, ale także  końcówkę "2 w 1" oraz dwie nakładki: płaską i wąską.

Korzystanie z Dirt Devil M319-0 jest bardzo komfortowe, producentowi udało się zadbać o odpowiednią ergonomię. Cała konstrukcja pozostaje stosunkowo lekka, a rączkę wyprofilowano tak, aby idealnie leżała w dłoni. Przydaje się również automatyczna pompka, wskaźnik gotowości do pracy (ta trwać może nawet 40 minut), nie mogło zabraknąć również zaworu bezpieczeństwa.

Źródło: Dirt Devil

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.