/hamag/assets/karta-slider-jpg-7832.jpeg

Drewniana karta – cudowny prezent na Walentynki i inne okazje

Wyraź swoje uczucia w niepowtarzalny sposób!

Data publikacji: 14.02.2017
„Kocham Cię” – warto przypominać o tym swojej drugiej połowie jak najczęściej. Swoje emocje można wyrazić słowem, gestem albo… upominkiem – najlepiej niebanalnym, a karta upominkowa z drewna doskonale wpisuje się w tę kategorię. Świetny pomysł na Walentynki, ale nie tylko.

Kojarzycie Plantwear? To kreatywna polska firma produkujące drewniane zegarki, okulary i pierścionki. Niedawno do swojej oferty dodała mahoniową kartę upominkową, na której może pojawić się dowolna dedykacja. Początkowo miała to być tylko jednorazowa akcja, ale zainteresowanie było tak duże, że karta stała się integralną częścią portfolio.

Drewniana karta Plantwear

Nie zawsze możemy tego szczególnego dnia być razem, ale taka karta może być doskonałym pomysłem na wyrażenie uczuć na odległość. Szczególnie w dzisiejszych czasach – w erze bezdusznych esemsów i e-maili. Z kolei osoba obdarowana drewnianą kartą poczuje się wyjątkowo, a uśmiech na jej twarzy to przecież najlepszy dowód na to, że było warto.

Drewniana karta walentynkowa, którą można zamówić na stronie Plantwear, pozwala wyrazić uczucie dokładnie w taki sposób, jak chcesz. Wybierasz podpis, treść wiadomości (maksymalnie 35 znaków) i wpisujesz dane odbiorcy. Gotowy upominek dotrze na miejsce na drugi dzień po zaksięgowaniu wpłaty.

Drewniana karta Plantwear

Oczywiście Walentynki to nie jedyna okazja, kiedy można wysłać taką kartę bliskim. Możesz podarować taki prezent mężowi lub żonie, bratu lub siostrze, przyjacielowi lub przyjaciółce albo też mamie lub tacie. Wykorzystaj to, by przypomnieć najważniejszym osobom, że je kochasz. Ponadto jest to prezent, który na pewno stanie się ważną pamiątką.

Warto też przyjrzeć się innym produktom w ofercie Plantwear. Fenomenalnym pomysłem na niepowtarzalny upominek może być drewniany zegarek z wygrawerowaną wiadomością, na przykład cytatem. Spodoba się każdemu, więc warto go podarować tym, którzy w naszym życiu są najważniejsi.

Źródło: Plantwear

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.