/hamag/assets/black-decker-fsh1351sm-slider-jpg-9086.jpeg

Potraktuj parą zabrudzenia i zarazki

Do pomocy zgłasza się mop parowy FSH1351SM firmy Black+Decker.

Data publikacji: 24.04.2017
Para jest jedną z najskuteczniejszych broni w walce z domowymi zabrudzeniami – zarówno tymi na podłogach, jak i na meblach czy urządzeniach. Szerokie spektrum jej możliwości pozwala wykorzystać nowy mop parowy 9 w 1 firmy Black+Decker – model FSH1351SM.

Urządzenie jest przystosowane do każdego rodzaju połogi twardej, jaki można znaleźć w naszych domach. Dzięki innowacyjnej technologii Autoselect mop umożliwia ustawienie optymalnych parametrów emisji pary pod kątem konkretnego typu powierzchni. Liczba jego zastosowań absolutnie nie kończy się jednak w tym miejscu. Dzięki konstrukcji z odłączanym ręcznym oczyszczaczem parowym Steambuster i dodatkowym akcesoriom urządzenie sprawdza się też przy czyszczeniu AGD (np. piekarnika), kabin prysznicowych oraz fug i luster, a także przy odświeżaniu garderoby i tapicerki.

Mop parowy 9 w 1 Black+Decker FSH1351SM

Mop parowy 9 w 1 Black+Decker FSH1351SM radzi sobie nie tylko z zabrudzeniami, ale też wszelkiego typu bakteriami, zarazkami i innymi drobnoustrojami. Moc 1300 W oraz precyzyjne uwalnianie pary gwarantują unieszkodliwianie nawet 99,9 procent z nich i to bez konieczności wykorzystania jakichkolwiek środków chemicznych. Jest to w dodatku dziecinnie proste, dzięki zintegrowanej rękawicy parowej SteaMitt o dużej powierzchni.

Mop parowy 9 w 1 Black+Decker FSH1351SM

Kolejną zaletą tego urządzenia ma być wygoda użytkowania. Mop parowy jest gotowy do pracy już po 15 sekundach od momentu uruchomienia, a zbiornik na wodę o pojemności 500 ml eliminuje konieczność częstego uzupełniania. Jeśli zaś zdarzy się już tak potrzeba – nie stanowi to problemu, bo zbiornik jest wyjmowany. Inne plusy to długi czas pracy, 6-metrowy przewód, poręczny uchwyt oraz komplet akcesoriów, na czele z nakładkami wielokrotnego użytku. Te ostatnie zostały wykonane z mikrowłókien, które pozwalają na głębokie czyszczenie domowych powierzchni.

Źródło: Black+Decker

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.