/hamag/assets/gorenje-h17y-slider-jpg-7348.jpeg

Bardzo cichy, ale efektywny nawilżacz powietrza Gorenje

Pracy Gorenje H17Y nie usłyszymy, ale z pewnością odczujemy.

Data publikacji: 19.01.2017
Nawilżacz powietrza potrafi znacząco poprawić jakość powietrza w naszym domu lub mieszkaniu. Przydaje się zwłaszcza teraz, w okresie mrozów i sezonu grzewczego. Ważne jednak, aby urządzenie było odpowiednio efektywne, a przy tym jak najmniej akcentowało swoją obecność w pomieszczeniu. Właśnie tak opisywać można Gorenje H17Y.

Jest to nawilżacz ultrasoniczny, wykorzystuje zatem technologię preferowaną przez wiele osób korzystających z tego typu urządzeń. Wśród zalet wymienić wypada tutaj przede wszystkim niezwykle cichą pracę. Gorenje H17Y jest cichszy od szeptu, poziom hałasu nie przekracza 35 dB, a zatem nikomu nie będzie przeszkadzać, nawet w przypadku odpoczynku czy czytania. Poza tym, przy mocy 30 W, cechuje się on bardzo niskim poborem energii.

Wbudowany pojemnik na wodę ma tu pojemność 1,7 litra. Nie trzeba go zatem szczególnie często uzupełniać, co w przypadku niektórych konkurencyjnych modeli może być uciążliwe. Podczas pracy wytwarzana jest zimna para.

Gorenje H17Y

Na uwagę zasługuje też ogólna jakość wykonania całej konstrukcji. Producent wykorzystał tutaj nie tylko plastik, ale również metal. Gorenje H17Y cechuje się wymiarami 34 x 21 x 15 cm oraz wagą 1,5 kg. Kształty urządzenia są miłe dla oka, prezentuje ono bardzo nowoczesną stylistykę. Dodatkowo podobać może się zastosowane przez producenta niebieskie podświetlenie.

Jednocześnie nikt nie będzie miał tu najmniejszych problemów z obsługą, jest ona bardzo intuicyjna. Dużym atutem są gumowe nóżki w podstawie, które zapewniają stabilność urządzenia w trakcie pracy. Bez obaw można stawiać je na każdej powierzchni.

Źródło: Gorenje

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.