/hamag/assets/hangover-bar-slajder-jpg-7075.jpeg

Bar dla skacowanych

Karnawał sprzyja świętowaniu. Wypad na przyjęcie to sama przyjemność, ale następnego ranka bywa różnie. Dla tych, którzy przesadzili z zabawą stworzono The Hangover Bar.

Data publikacji: 03.01.2017

Każdy z nas ma inny sposób na wyleczenie niefortunnych skutków intensywnego balowania. Mimo to, są pewne uniwersalne sposoby, by kac stał się mniej dokuczliwy. Cisza, spokój, butelka wody i dzień spędzony w przytulnym łóżku pomogą większości z nas. Odwiedzający Amsterdam mają jeszcze jedną opcję do wyboru: odwiedzić The Hangover Bar.

Mięciutka kołdra, leniwa atmosfera i wsparcie obsługi, a do tego filozofia „Netflix and Chill”. Oto przepis na sukces według twórców The Hangover Bar. To nowe miejsce w Amsterdamie, stworzone z myślą o cierpiących na kaca. Jeśli po intensywnej imprezie obudzicie się w nie najlepszej formie, wystarczy, że wejdziecie na stronę baru i zarezerwujecie sobie wybrane łóżko. Po przybyciu na miejsce, obsługa sprawdzi wasz poziom alkoholu we krwi, by upewnić się, że faktycznie cierpicie. Następnie możecie udać się do wybranego łóżka, by wsunąć się pod przytulną kołdrę i oglądać filmy i seriale z pokaźnej bazy baru, aż zupełnie nie wydobrzejecie. Poza łóżkami w barze znajduje się mnóstwo roślin, które mają odgrodzić od siebie gości i pomóc w regeneracji, a także fontanny z wodą dla wyjątkowo spragnionych.

Oczywiście woda z fontanny to nie wszystko, co możecie wypić w The Hangover Bar – w ofercie baru znajdują się też owocowe i warzywne smoothies o zbawiennym działaniu na wątrobę, dostarczane są także dania skomponowane tak, by przyspieszały regenerację. Istnieje nawet możliwość zamówienia masażu dla obolałego ciała. Jeśli to nie wystarczy, na ratunek ruszą wam najnowsze technologie w postaci zaawansowanego baru tlenowego. Wszystko po to, by „dojście do siebie” po zakrapianej imprezie odbyło się gładko i przyjemnie. Założyciele baru podkreślają, że zapewniają swoim skacowanym gościom to, co najbardziej potrzebne czyli: dobry materac, wyśmienite jedzenie, kojącą atmosferę i masę witamin. Planują stworzyć kilka kolejnych podobnych placówek – nie mielibyśmy nic przeciwko, by antykacowy bar pojawił się w Polsce. Ten w Amsterdamie otwarty jest od piątku do niedzieli, w godzinach od 10 do 18.

 

Źródło: Daily Mail

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.