adidas Originals x Kanye West – YEEZY BOOST 750 LIGHT GREY

Już niebawem w sprzedaży pojawi się kolejna wersja ikonicznych YEEZY BOOST 750!

Data publikacji: 23.06.2016
Kanye West i adidas Originals znów razem projektują. Tym razem prezentują kolejną wersję kultowych YEEZY BOOST 750. Co więcej, nowe modele po raz pierwszy będą dostępne w Polsce. Premierę zaplanowano na 11 czerwca w Warsaw Sneaker Store!

YEEZY BOOST 750 były pierwszymi butami z kolekcji Kanye West i adidas Originals, która w 2015 roku została poszerzona o dwa dodatkowe, kultowe już modele – 350 i 950. Wszystkie okazały się hitem sprzedażowym i błyskawicznie zniknęły z półek sklepowych.

Wzorem ostatnich 750-tek, wysoka cholewka została wykonana z delikatnego zamszu, który połączono z charakterystycznym dla tego modelu tekstylnym paskiem. Buty zyskały jasno-szary odcień „Light Grey”. Osadzono je na półprzeźroczystej gumowej podeszwie, wyposażonej w wygodną i bardzo wydajną technologię BOOST.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.