/hamag/assets/otwarcie-jpg-10428.jpeg

Wakacyjny seks: 10 inspirujących miejsc

Oto subiektywny przewodnik po miejscach, które pobudzą fantazję erotyczną każdego z Was. Gdzie wybrać się na wakacje, aby zaznać nowych wrażeń?

Data publikacji: 13.07.2017
Lato to nie tylko czas wypoczynku – to dla wielu par również czas seksualnej kreatywności. Sprzyja jej nie tylko pogoda i fakt, że odsłaniamy nieco więcej ciała. Tym, co najbardziej pozwala podładować erotyczne baterie, jest zmiana otoczenia i możliwość oderwania się od codziennej rutyny. W końcu nie bez powodu z wypiekami na twarzy wspominamy letnie uniesienia... A gdyby tak przenieść letnie wojaże o poziom wyżej i zorganizować je wokół zmysłowych scenariuszy?

Jako inspirację przygotowałam listę 10 rzeczy do wypróbowania tego lata oraz lokacji, które zdecydowanie pobudzają erotyczną wyobraźnię.

Seks w wannie...

… z widokiem na jezioro i wschodzące słońce. To idealny scenariusz na powolny, romantyczny poranek w duchu slow sex. Aby zakosztować takich atrakcji wystarczy wybrać się do Fregaty – domku nad Jeziorem Bystrzyckim w Zagórzu Śląskim. Do dyspozycji gości jest tu nie tylko salon kąpielowy z wanną w centralnym punkcie, ale również przeszklony salon. W sam raz dla tych par, które chcą pofolgować swojej nieco ekshibicjonistycznej naturze i wypróbować ekscytujących pozycji stojących... przy oknie.

Fregata, Domek nad jeziorem, Zagórze Śląskie

Seks w balii

Skoro już mowa o wodnych klimatach, kolejną inspirującą scenerią dla seksualnych uniesień jest glamping w lesie nieopodal Jeziora Bled na Słowenii. Gozdne Vila to drewniane chatki, spośród których część oferuje gościom prywatne jacuzzi na świeżym powietrzu. Położenie obiektu zdecydowanie zapewnia intymny klimat. Wystarczy więc wygodnie usadowić się w gorącej balii i odbyć niezapomnianą erotyczną przygodę.

Decydując się na jakikolwiek seks w wodzie, warto zadbać o dodatkową lubrykację, ponieważ woda wypłukuje naturalne nawilżenie, co przy dłuższych figlach może powodować nieprzyjemne otarcia. Najlepiej sprawdzi się żel na bazie silikonu.

Gozdne Vile Glamping, Bled

Seks w domku na drzewie

Szczytowanie w koronach drzew? To możliwe... za kilka tysięcy koron szwedzkich. Treehotel Brittas Pensionat w Harads to obiekt złożony z kilku modeli domków, z których każdy ma swój wyjątkowy charakter. Można bowiem przenocować w lustrzanym sześcianie (domek The Mirrorcube), w kabinie (domek The Cabin) z tarasem na dachu, a nawet w latającym spodku (domek The UFO) czy... ptasim gnieździe (domek The Bird's Nest). Treehotel powstał z myślą o tym, aby nie zakłócać otaczającej przyrody po to, by goście mogli obcować z nieujarzmioną naturą. A czyż seks też nie jest częścią natury?

Treehotel, Harads

Seks w jaskini

Kto ma ochotę obudzić w sobie duszę jaskiniowca, może wyruszyć do Włoch, dokładnie do Matery, gdzie od lat z powodzeniem funkcjonuje hotel Sextantio Le Grotte della Civita ulokowany w jaskini. Założeniem grupy Sextantio jest promowanie dziedzictwa kulturalnego oraz ochrona historycznych miejsc, a średniowieczne jaskinie Matery, wpisane do rejestu UNESCO, są jednym z nich. Choć lokację przygotowano pod użytek komercyjny, ingerencja w zastaną architekturę jest minimalna. Z tego powodu układ samej jaskini, wielkości otworów okiennych oraz drzwi w Le Grotte della Civita są niezmienione, a głównym źródłem światła w pokojach są świece. Pierwotne igraszki? Czemu nie?

Sextantio Le Grotta Della Civita, Matera

Seks pod ziemią

Z jaskini warto przenieść się nieco niżej, a dokładniej do kopalni srebra w szwedzkiej miejscowości Sala do najniżej ulokowanego pokoju hotelowego na świecie. Położony na 155 metrach głębokości apartament pozwala doświadczyć zarówno ciszy absolutnej, jak i... totalnego odosobnienia. Na tej głębokości nie działają bowiem telefony komórkowe, a jedynym sposobem komunikacji z pracownikami obiektu przebywającymi nad ziemią jest radio. Idealne okoliczności, aby spróbować takiego seksu, na jaki zawsze mieliśmy ochotę, ale baliśmy się, że ktoś za ścianą usłyszy.

Kopalnia srebra w Sali, Szwecja

Seks na molo

Eko-hotel Perdue nieopodal miejscowości Fethyie w Turcji to obiekt położony na skraju świerkowego lasu nad morzem Środziemnym. Pojedyncze chatki powstały z myślą o nowożeńcach i celebrowaniu intymności. Do pokoi przynależą miniaturowe molo, z których można wskoczyć prosto do morza. Są one na tyle dyskretne, że będą doskonałą scenerią dla tych par, które chciałyby zakosztować igraszek na świeżym powietrzu. W obiekcie znajdują się również pokoje z prywatnymi jacuzzi na tarasach, jak i hamaki oraz bujane siedziska zawieszone na drzewach. To jedno miejsce to niewyczerpane źródło romantycznych inspiracji.

Eko-hotel Perdue, Fethyie.

Seks w kościele

W Martin's Patershof w belgijskim miasteczku Mechelen sacrum zdecydowanie miesza się z profanum. Dawny kościół został bowiem przerobiony na pokoje gościnne, a ich wystrój doskonale wkomponowuje się w architekturę sakralną. Jeżeli więc kogoś podnieca myśl, że ta przestrzeń była kiedyś zarezerwowana wyłącznie dla religijnego kultu, zdecydowanie powinien wybrać Martin's Patersof jako miejsce kolejnej erotycznej eskapady.

Martin's Patershof, Mechelen

Seks na pełnym morzu

To propozycja wyłącznie dla par spragnionych erotycznych przygód i naprawdę mocnych wrażeń. Desire Cruises oferuje rejsy przepełnione erotyką, seksem i zmysłowością. Na trasach obejmujących Włochy, Chorwację i Słowenię oraz Hiszpanię można przeżyć romans absolutny, bo na statkach znajdują się pokoje zabaw, baseny dla nudystów oraz strefy wymiany partnerów, a pobyt uświetniają erotyczne warsztaty dla par, występy burleski oraz imprezy tematyczne.

Desire Experience, zmysłowe rejsy statkiem

Seks w basenie

Choć za igraszki w publicznym basenie grożą konsekwencje, baseny prywatne rządzą się swoimi prawami. Master Suite w hotelu Kirini w greckim Santorini oferuje dostęp do prywatnego basenu z widokiem na Morze Egejskie. Okoliczności w sam raz, by odtworzyć scenę z filmu „Showgirls” z podwodnym fellatio, szczytować w świetle zachodzącego słońca lub po prostu ochłodzić się po dniu pełnym zmysłowych eksperymentów.

Hotel Kirini, Santorini 4

Seks pod prysznicem...

… z widokiem. Jest coś niesamowicie podniecającego w klimacie wielkich miast. W hotelu Fletcher w Amsterdamie warto zarezerwować pokój na jednym z wyższych pięter, aby w pełni skorzystać z niecodziennego doświadczenia. Ponieważ kabiny prysznicowe umiejscowione są w centrum pokoi, podczas zabaw pod deszczownicą można podziwiać widok za oknem, a nocą obserwować migoczące światła miasta.

Gotowi na letnią przygodę?

Fletcher Hotel, Amsterdam

 

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.