/hamag/assets/otwarcie-jpg-6472.jpeg

Srebra – prezent na specjalne okazje

Prezenty biznesowe to szczególna kategoria produktów, dlatego wybór warto przemyśleć co najmniej dwa razy.

Data publikacji: 02.12.2016
Prezent oficjalny rządzi się nieco innymi zasadami, niż prezenty dla grona najbliższych. Przy jego wyborze łatwiej o niestosowność – a jednocześnie trudniej o decyzję. Poszukiwania prezentów idealnych dla partnerów biznesowych są jeszcze trudniejsze. Oto kilka praktycznych propozycji dla tych, którzy poszukują czegoś innego niż czekoladki i butelka dobrego alkoholu.

W przypadku prezentów, zwłaszcza biznesowych, nie trudno o gafę. Przy wyborze takiego prezentu warto przede wszystkim pamiętać o jakości. Przy oficjalnych okazjach sprawdzi się renomowana marka i połączenie funkcjonalności z ekskluzywnością. A takie właśnie są produkty HEFRY.

Nożyk do papieru, wizytownik, cukiernica

Nożyk do rozcinania kopert i papieru z wysokiej jakości srebra sprawdzi się na biurku każdego prezesa i dyrektora. To nietuzinkowa ozdoba biurka, a jednocześnie praktyczny przedmiot, z którego można korzystać na co dzień przy otwieraniu korespondencji. Gadżet, a jednocześnie poręczny drobiazg. Podobną ozdobą gabinetu może być stojak na wizytówki – posrebrzany lub ze srebra. Konesera pięknych przedmiotów ucieszy także ekskluzywna cukiernica. Jedną z najbardziej wyrafinowanych cukiernic polskiej marki jest słynna ozdobna Fragetka. A może posrebrzane szachy?

Warto przyjąć zasadę, że małe elementy wysokiej jakości do wykorzystania zarówno w biurze, jak i w domu nigdy nie będą gafą. Pamiętajmy – mniej znaczy więcej!

Serwetnik, obręcze do serwetek, patera

Pozornie drobiazgi. Wykonane ręcznie z wysokiej jakości srebra elementy do ekspozycji serwetek – obręcze, w przypadku bawełnianych lub serwetnik, w przypadku papierowych – to ekskluzywny i bezpretensjonalny prezent dla bardzo wymagających osób. To przedmioty łatwe do zapakowania, nieoczywiste i trudne do zdublowania, otwierające możliwość kolekcjonowania. Wyrafinowana patera marki HEFRA jest nie tylko piękna, ale także niezwykle funkcjonalna – sprawdzi się zarówno w gabinecie, jako podstawka na słodkości, jak również w domu na uroczyście nakrytym stole z tortem.

Zestaw łyżeczek, łyżeczka urodzinowa, kuferek na biżuterię

Ręcznie wykończone, srebrne łyżeczki do kawy i herbaty, pakowane w mniejszych i większych zestawach, są doskonałe „na specjalne okazje”. Osoba obdarowywana będzie mogła sama zdecydować, czy skorzysta z nich na co dzień, czy raczej zachowa dla wyjątkowych gości i na wyjątkowe przyjęcia. Srebro, z którego są produkowane te nietuzinkowe wyroby, sprawia, że bardziej przypominają biżuterię niż sztućce. Innym pomysłem – odpowiednim dla eleganckich kobiet – jest srebrny kuferek na biżuterię. Dla najmłodszych zaś łyżeczka urodzinowa z grawerem, która pozostanie z maluchem na wiele lat, a przy tym jest uniwersalna. Zaleta sreber jako prezentów jest jeszcze jedna: w ich przypadku wątpliwość pod tytułem „a może on/ona już to ma” właściwie nie istnieje. HEFRĘ kolekcjonować można latami.

 

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.